Liepājā pirmo reizi pulcēsies Baltijas valstu jaunās elektroniskās mūzikas talanti

No šodienas līdz 19.augustam Liepājā notiks Baltijas valstu jaunās elektroniskās mūzikas skašu festivāls "Baltijas taka", kurā pulcēsies Baltijas valstu jaunās elektroniskās mūzikas talanti.

Šāds pasākums tiks rīkots pirmo reizi, un tajā 18 mūziķi nedēļas garumā kopā muzicēs, dalīsies ar tehniskajām zināšanām mūzikas producēšanas lauciņā un piedalīsies diskusijās par Baltijas valstu elektroniskās mūzikas skatuves attīstību, aģentūru LETA informēja mūzikas izdevniecības "Dirty Deal Audio" vadītājs Kristaps Puķītis.

Šī sarīkojuma mērķis ir saliedēt Baltijas valstu jaunās elektroniskās oriģinālmūzikas kustības, izveidot ciešāku sadarbības platformu un sākt ikgadēju Baltijas valstu mūziķu pulcēšanās tradīciju - Baltijas valstu jaunās elektroniskās mūzikas skašu festivālu "Baltijas taka".

Šoreiz septiņu dienu laikā Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolā tiks ierīkotas sešas pagaidu audio ierakstu studijas, kurās jaunie mūziķi, sadaloties pa pāriem vai grupās, varēs kopīgi sastrādāties un dalīties mūzikas producēšanas pieredzē. Kopdarba rezultātā tapušos skaņdarbus izdos izdevniecība "The Baltic Scene", kā arī tiks organizētas trīs publiskās skates, kas notiks Liepājā, Lietuvā un arī Rīgā.

Pasākuma idejas autors un iniciators ir Latvijas jaunās mūzikas izdevniecības "Dirty Deal Audio" vadītājs Puķītis.

Pievieno komentāru

Liepājā