Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā pirmdien atklās Karjeras nedēļu skolēniem 1

7. oktobrī plkst. 13.00 Liepājas Universitātē notiks Karjeras nedēļas atklāšanas pasākums „Es – jaunais uzņēmējs”, kurā notiks jauniešu diskusija ar pilsētas uzņēmējiem un visiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja izspēlēt ekonomisko spēli, informē Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

No 7. līdz 11. oktobrim pilsētā notiks vairāk nekā 30 daudzveidīgu pasākumu, lai palīdzētu jauniešiem iegūt informāciju par karjeras iespējām, iepazīt sevi un izvēlēties savām spējām, interesēm un iemaņām atbilstošu izglītību un profesiju. Ar visu pasākumu kalendāru iespējams iepazīties Izglītības pārvaldes mājas lapā http://www.lip.lv/data/aktualitates/liepaja.pdf, Liepājas pašvaldības portalā www.liepaja.lv Reģistrēties dalībai pasākumos iespējams, zvanot vai sūtot e-pastus tabulā norādītajām kontaktpersonām.

Īsti aizraujošs solās būt konkurss desmit pilsētas skolu komandām “Profesiju kaleidoskops”, kuru vadīs desmit pilsētas uzņēmēji un kurš notiks 10. oktobrī plkst.14.00 “Vadugunīs”.

Plānotas arī absolventu stundas „Saldējums ar skolas absolventu-uzņēmēju”.

Īpaši liela bijusi skolēnu atsaucība, piesakoties ekskursijās uz A/S UPB ražotnēm Liepājā, “Lotte caffe”, “Lauma Lingerie”, “Liepājas papīrs”, “Čilli Pica”, „Lattelecom” zvanu centru, SIA „Kolumbija” u.c.

Skolēnu vecākiem noderīga varētu būt nodarbība „Kā atbalstīt bērnus viņu izaugsmes ceļā-vērtības, izglītība, darbs” 10. oktobrī plkst. 16.00 centra sākumskolā. Vecāki aicināti vēl  pieteikties uz šo nodarbību līdz 9. oktobrim pa tālr. 63489143. 

7.-12. klašu skolēni vēl pirmdien, 7. oktobrī var iesniegt materiālus foto konkursam „Mirklis profesijā” ar fotogrāfijām par dažādu profesiju cilvēkiem darba vietās, bet 10.-12. klašu skolēni - video sižetus konkursā „Intervija ar uzņēmēju” par kādu no Liepājas veiksmīgākajiem uzņēmējiem vai jauniem uzņēmējiem. Noslēdzies arī zīmējumu konkurss „Es būšu.....”, kurā 1.-4.klašu skolēni savos zīmējumos atspoguļo savu nākotnes profesiju un kuri būs apskatāmi konkursa noslēgumā Biedrības namā.

Liepājas pirmsskolas izglītības iestāžu konkursā „Sapņu profesija” bērni kopā ar skolotājiem veidos leļļu māju šķērsgriezumā, tajā atveidojot vienas izvēlētās profesijas darba saturu un vidi.

Karjeras nedēļas noslēguma pasākums „Profesiju kokteilis” notiks 11.oktobrī plkst. 15.00 Latviešu Biedrības namā.

Karjeras nedēļas organizēšanā aktīvi iesaistījušies pilsētas uzņēmēji, Liepājas Universitāte, PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, Liepājas tirdzniecības un rūpniecības kamera, lielākā daļa pilsētas izglītības iestāžu u.c.

Karjeras nedēļa šogad notiek 11 Latvijas pilsētās. To organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra Eiropas Komisijas Euroguidance tīkla programmas ietvaros (Euroguidance) sadarbībā ar Rīgas, Jelgavas, Ventspils, Daugavpils, Jēkabpils, Liepājas, Rēzeknes, Gulbenes, Cēsu, Kuldīgas un Valmieras pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm

Informācija par pasākumu norisi: www.viaa.gov.lv  un www.draugiem.lv/viaa. />

Pievieno komentāru

Komentāri 1

to

karjera iespējama ja radiem labi draugi pie siles atrodas.

pirms 5 gadiem, 2013.10.04 22:44

Liepājā