Liepājā Piejūras slimnīcas pacientiem ziedo grāmatas 1

Liepājā Piejūras slimnīcas pacienti saņēmuši no ziedotājiem grāmatas, Rietumu Radio informēja slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Gruntmane.

Saņemtas dāvanas un grāmatas no "Liepājas Enerģijas", Liepājas Rotari kluba, Liepājas hokeja kluba un Sigitas Jevgļevskas, kā arī gados vecākos pacientus apdāvināja Veco ļaužu dzīvojamās mājas Ganību ielā iemītnieki.

"Vasaras sākumā aizvedām savus mazos pacientus uz bibliotēku "Libris", un bijām ļoti izbrīnīti par lielo interesi, ar kādu bērni šķirstīja enciklopēdijas, bilžu grāmatas", pastāstīja audzinātāja Agrita Demme. "Tad nodomājām, cik labi būtu, ja tādas grāmatas būtu pieejamas bērniem nodaļā. Pateicoties uzņēmuma "Liepājas enerģija" un Rotari kluba ziedojumiem biedrībai "Piejūras slimnīcas atbalstam" šodien varam teikt- sapņi patiešām piepildās!"

"Nu mums ir sava bibliotēka! Ļoti skaistas un vērtīgas grāmatas, arī spēles un kancelejas piederumi, bet tas vēl nav viss ", skaidroja nodaļas vadītājs ārsts Andrejs Krieviņš. "Esam noskatījuši metodiskos materiālus psihologiem, vēl mums nepieciešamas anatomiskās lelles."

Savukārt Dienas stacionārs vēlas iegādāties grāmatas, kas palīdzētu izglītoties pacientiem, lai labāk izprastu savu saslimšanu.

Biedrības vadītāja Liene Preisa ir pārliecināta, ka lielāko daļu vajadzības varēs izpildīt jau tuvākajā laikā: "Mēs esam ļoti pateicīgi par atbalstu mūsu pacientiem. Un esam ļoti pacietīgi un darbīgi- rūpēsimies, lai piepildās sapņi par kanisterapiju, lai varam bērnu atpūtas laukumu pilnveidot, bet pieaugušajiem iegādāties āra trenažierus."

Ar pacientiem un slimnīcas personālu priekā dalījās Piejūras slimnīcas valdes priekšsēdētājs Aigars Puks un Psihiatriskās klīnikas vadītāja Evija Siliņa, kas savulaik rosināja izveidot biedrību "Piejūras slimnīcas atbalstam", lai slimnīcā radītu maksimāli labus apstākļus pacientiem, izmantojot metodes, kuras neapmaksā valsts.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lita

Biju šokā , kad mans tuvs cilvēks nonāca šajā iestādē, kāda tur pret pacientiem attieksme, cik necilvēcīgi ēdina, kādus noteikumus uzstāda pacientiem. Cietumā attieksmme ir daudz cilvēcīgāka. Vecākā māsa lamā pacientus, ja kādam naktī palicis slikti, jo tiek iztraucēts personāla miegs. Ja slims esi uz gultu, tad esi drošs,ka tev klāt ēdienu neviens nepienesīs.
Kāds runā par grāmatām, bet vispirms jau būtu jāmaina attieksme.

pirms 4 gadiem, 2016.12.27 21:10

Liepājā