Liepājā pēc 30 gadu strādāšanas galvaspilsētā atgriežas bērnu zobārste Airisa Zīdere 1

Liepājai pēc ilgstoša un mērķtiecīga darba ir izdevies piesaistīt jaunu bērnu zobārsti, kas Liepājā praktizēs pastāvīgi un dos iespēju labot zobus bērniem Liepājas Reģionālās slimnīcas Zobārstniecības poliklīnikā un kaut nedaudz mazinās rindas uz valsts apmaksātajiem zobārstniecības pakalpojumiem bērniem, informē Liepājas pašvaldība.
 
Reģionālās slimnīcas Zobārstniecības poliklīnikā atvērts jauns un moderns bērnu zobārstniecības kabinets, kur bērniem līdz 18 gadu vecumam tiek sniegti gan no valsts budžeta apmaksāti zobārstniecības pakalpojumi, gan zobu labošana pilnā narkozē, kas līdz šim par valsts naudu bija pieejama tikai Rīgā.

Jaunos pakalpojumus sniedz liepājniece, bērnu zobārste Airisa Zīdere, kas pēc 30 gadu strādāšanas Rīgā atgriezusies dzimtajā pilsētā.

Pieraksta kārtība uz plānveida ārstēšanu pie zobārstiem aizvien tiek organizēta rindas kārtībā: reģistrēties gaidīšanas rindā var, zvanot uz reģistratūru pa tālruni 63427542 vai ierodoties personīgi; reģistrējoties, konkrēta apmeklējuma diena un laiks netiek dots. Pienākot kārtai, pacientam tiek zvanīts no reģistratūras tālruņa numura 63427542, lai vienotos par ērtāko apmeklējuma dienu un laiku – tāpēc ļoti svarīgi ir poliklīnikas tālruņa numuru 63427542 saglabāt savā tālruni un zvana gadījumā pacelt.

Kopumā Zobārstniecības poliklīnikā strādā četri zobārsti, kas sniedz pakalpojumus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Bērniem uz valsts apmaksātajiem zobārstniecības pakalpojumiem rinda aizvien ir gara, taču uz zobu higiēnu rindā jāgaida tikai 1-2 nedēļas, tāpēc aicinām vecākus izmantot iespēju jau profilaktiski rūpēties par bērnu zobu veselību un saņemt valsts apmaksāto zobu higiēnu bērniem katru gadu (7, 11, 12 gadu vecumā valsts apmaksāto zobu higiēnu var veikt divas reizes gadā).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Liepājnieces

Tikai nesaprotu, kadēl nevar iet līdzi laikam un organizēt online pierakstu... Sazvanīt tur kādu ir diezgan sarežģīti.

pirms mēneša, 2020.10.28 11:03

Liepājā