Liepājā pastiprināti tīra lietus ūdens uztvērējakas

Turpinoties lietavām, pastiprinātā apjomā pilsētā tiek tīrītas gūlijas jeb lietus ūdens uztvērējakas un, kur tas nepieciešams, skaloti lietus ūdens savākšanas kolektori vai savienojumi. Arī šonakt, ja lietavas turpinasies, SIA „Kurzemes Būvserviss” darbinieki pēc Komunālās pārvaldes pasūtījuma turpinās šo darbu, informē sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls.

Kā informēja uzņēmuma „Komunālā pārvalde” ceļu nozares vadītājs Mārtiņš Jākobsons gūliju tīrīšana sākta aizvadītajā naktī. Gūlijas tiek atbrīvotas no lapām, zariem un sadzīves gružiem, kas traucē lietus ūdens aizplūšanu no pilsētas ielām.

Galvenie darbi līdz šim veikti Krūmu, Flotes, Ganību, Tirgus un Brīvības, Kungu, Cieceres, Rojas un citās ielās.

Daudzviet pilsētā lietus ūdens aizplūšana no ielām ir apgrūtināta arī savākšanas kolektoru nepietiekamās caurplūdes dēļ. Tas sevišķi ir jūtams pie apjomīgiem nokrišņiem, kādi novēroti šajā diennaktī.

Iedzīvotāji par Komunālās pārvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem (pilsētas apgaismojums, ielu uzkopšana un bedrīšu labošana, zaļo zonu uzturēšana, ceļu satiksmes zīmju stāvoklis, luksoforu darbība, pārplūdušām ielām u.c.) var zvanīt uz mobilo tālruni 22011963, uz kuru zvanītājam atbildēs uzņēmuma sekretāre lietvede (darba laikā); savukārt ārpus darba laika zvans būs pāradresēts uz automātisko atbildētāju.

Bez minētā mobilā tālruņa, iedzīvotājiem iespējas sazināties ar fiksētā tālruņa 634 80751 (arī automātiskais atbildētājs) starpniecību.

Jautājumus un priekšlikumus ikviens var rakstīt arī uz epastu: kp@e-liepaja.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā