Liepājā pārbaudīs un programmēs apgaismojuma iekārtas

Pēc SIA "Komunālā pārvalde" (KP) pasūtījuma uzņēmums "Moduls interjers" laikā no 5. līdz 10. augustam pārbaudīs apgaismojuma sistēmu un iekārtu darbību vai arī veiks jauno sistēmu un iekārtu programmēšanu atsevišķu pilsēta ielu posmos, ziņo KP sabiedrisko attiecību speciālists Aigars Štāls. Tas nozīmē, ka šonedēļ tur degs apgaismojums arī dienas gaišajā laikā.

Apgaismojuma sistēmu un iekārtu darbību minētais uzņēmums pārbaudīs Brīvības ielā posmā no Zemnieku ielas līdz dzelzceļa pārbrauktuvei uz pilsētas robežas pusi un Apšu ielā. Savukārt jauno sistēmu un iekārtu programmēšana visu nedēļu notiks Pulvera ielas posmā no O. Kalpaka līdz Cukura ielai un Dzelzceļnieku ielā.

Šo darbu dēļ dienas laikā minēto ielu posmos, kā arī Stacijas laukuma apkaimē degs ielu apgaismojums, jo bez lampu ieslēgšanas pārbaudi vai programmēšanas darbus nav iespējams paveikt.

Apgaismojuma sistēmu pārbaude un programmēšana notiek pilsētas apgaismojuma rekonstrukcijas projekta ietvaros. Sistēmu pārbaude notiek attālināti, ar interneta palīdzību.

SIA "Komunālā pārvalde" vecākais elektroinženieris Mārtiņš Zalonskis skaidro, ka šādi darbi notiks regulāri, līdz 2013. gada beigām, kad ir jāpabeidz apgaismojuma rekonstrukcijas projekta objekti.

Iedzīvotāji par Komunālās pārvaldes kompetencē esošajiem jautājumiem (pilsētas apgaismojums, ielu uzkopšana un bedrīšu labošana, zaļo zonu uzturēšana, ceļu satiksmes zīmju stāvoklis, luksoforu darbība, pludmales uzkopšana u.c.) var zvanīt uz mobilo tālruni 22011963, uz kuru zvanītājam atbildēs uzņēmuma sekretāre lietvede (darba laikā); savukārt ārpus darba laika zvans būs pāradresēts uz automātisko atbildētāju.

Bez minētā mobilā tālruņa, iedzīvotājiem iespējas sazināties ar fiksētā tālruņa 634 80751 (arī automātiskais atbildētājs) starpniecību.

Jautājumus un priekšlikumus ikviens var rakstīt arī uz epastu: kp@e-liepaja.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā