Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā par 4% plāno samazināt apkures tarifu

Liepājā par aptuveni četriem procentiem plānots samazināt apkures tarifu. Šodien SIA "Liepājas enerģija" dalībnieku sapulce nolēmusi atbalstīt siltumenerģijas tarifa samazināšanu Liepājā un uzdeva uzņēmuma vadībai jau tuvākajā laikā iesniegt Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā siltumenerģijas tarifa projektu.

Šis ir jau ceturtais siltumenerģijas tarifa samazinājums Liepājā pēdējo trīs gadu laikā, kas balstīts uz siltumapgādes ražošanas un piegādes sistēmas modernizāciju, jaunu, efektīvu siltumavotu izbūvi un jaunu klientu piesaisti.

"Liepājas enerģijas" dalībnieki nolēma virzīt jaunā tarifa iesniegumu, pamatojoties uz pašlaik veiktiem aprēķiniem, lai patērētāji jau jaunajā apkures sezonā iegūtu izdevīgāku siltumenerģijas tarifu, ko stimulēs arī jaunās biomasas katlumājas darbības sākšana.

"Ar šīsdienas lēmumu mēs saviem klientiem skaidri sakām, ka mūsdienīga centralizētā siltumapgāde ir prognozējams un perspektīvs pakalpojums. "Liepājas enerģijas" attīstība norit atbilstoši dalībnieku apstiprinātam biznesa plānam, un mēs veicam sistemātisku darbu liepājnieku siltumapgādes uzlabošanā. Kopējās "Liepājas enerģijas" piesaistītās investīcijas no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda ir aptuveni deviņi miljoni latu," atzina "Liepājas enerģijas" valdes priekšsēdētājs Anatolijs Suškovs.

"Liepājas enerģija" pēdējos gados mērķtiecīgi īsteno uzņēmuma dalībnieku apstiprināto Attīstības un investīciju programmu. 2010. un 2011.gadā ar Eiropas struktūrfondu atbalstu uzņēmums nomainīja lielāko daļu maģistrālo siltumtīklu, 2012.gadā nodeva ekspluatācijā modernu ar šķeldu kurināmu biokoģenerācijas staciju, bet jau šoruden, pirms apkures sezonas, plāno pabeigt biomasas katlumāju, kuras jauda būs 30 megavati. Arī šajā katlumājā kā kurināmo izmantos atjaunojamo vietējo energoresursu šķeldu, kas zaļās enerģijas īpatsvaru uzņēmumā palielinās līdz 60%.

"Liepājas enerģija" ir dibināta 2005.gadā un nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmuma akcionāri ir AS "Latvenergo" (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA "Jaunā fabrika" (10%).

Pievieno komentāru

Liepājā