Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā pamazām rūk parādi par apkuri

Liepājā pamazām rūk parādi par apkuri - jūlijā vien debitoru kopējais parāds par iepriekšējo periodu sarucis par vairāk nekā 160 000 latu, aģentūra LETA uzzināja uzņēmumā "Liepājas enerģija".

Pašlaik kopējā apkures parāda summa Liepājā ir aptuveni viens miljons latu.

"Liepājas enerģija" aktīvi turpina darbu ar namu apsaimniekotājiem un īpašniekiem, kuriem ir parādi par iepriekšējo periodu. Tieši parādi ir galvenais nosacījums, lai rudenī nams savlaicīgi tiktu pieslēgts apkurei, norādīja uzņēmumā.

"Tas ir pozitīvs signāls, ka parādi sarūk, un apliecina, ka gan iedzīvotāji, gan namu apsaimniekotāji un īpašnieki apzinās, ka tuvojas apkures sezona. Parādnieki ir ļoti dažādi. Ir tādi, kas paši nāk, lai risinātu jautājumu. Tad mēs slēdzam abpusēji izdevīgu vienošanos un apstiprinām parāda apmaksas grafiku, kas tiek arī pildīts. Diemžēl ir arī tādi klienti, kas nevēlas parāda jautājumus risināt un pat izvairās. "Liepājas enerģija" ir gatava tādos gadījumos izmantot likumā noteiktās tiesības un publiskot parādus, informēt ikvienu nama iedzīvotāju, kā arī parādu piedzīt tiesas ceļā," norādīja "Liepājas enerģijas" valdes loceklis Andris Štāls.

"Liepājas enerģija" patlaban tiesas ceļā piedzen samaksu par izlietoto siltumenerģiju 43 829 latu apmērā.

"Liepājas enerģija" aicina iedzīvotājus aktīvi sekot līdzi apsaimniekotāja darbam un interesēties, kādi ir mājas kopējie parādi, lai rudenī apkures sezonas sākumu neapdraudētu parādu nasta.

Uzņēmums "Liepājas enerģija" dibināts 2005.gadā un nodarbojas ar siltumenerģijas ražošanu, sadali, pārvadi un realizāciju Liepājas pilsētā, kā arī ar elektroenerģijas ražošanu un realizāciju. Uzņēmuma akcionāri ir AS "Latvenergo" (51%), Liepājas pilsētas dome (39%) un SIA "Jaunā fabrika" (10%).

Pievieno komentāru

Liepājā