Liepājā notiks Ziemas festivāls

Šodien Liepājā no plkst.11 līdz 18 Juliannas pagalmā un apkārtējā teritorijā norisināsies Ziemas festivāls, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības administrācijas Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Čabikina.

Festivāla programma veidota dažādiem izaicinājumiem, muzikāliem priekšnesumiem un aktivitātēm bagāta. Pasākumā darbosies plaša mājražotāju un amatnieku nometne, kurā apmeklētājus ar daudzveidīga sortimenta klāstu gaidīs 57 amatnieki un mājražotāji.
Jauno tematisko svētku programma sola piedāvāt daudzveidību. Apmeklētājus izklaidēs mūsdienīga muzikālā programma visām gaumēm. Latviešu mūzikas pasaulē zīmīgus skaņdarbus izpildīs mūziķi Iveta Baumane un Roberts Pētersons, ar pasaules hitu kaverversijām un oriģināldarbiem uzstāsies grupa "Neon Saturdays", bet festivāla kulminācija solās būt grupas "Flame & The Rolltones" koncerts.

Dienas laikā kopā ar Jāni Romanovski tiks izspēlētas dažādas aktivitātes un konkursi. Notiks svētku loterija, izaicinoša solās būt aktivitāte "No kā izkūst ledus?", kurā dalībniekiem ar piedāvātajiem rekvizītiem nāksies "kausēt ledu", lai tiktu pie iesaldētajām dāvanām. Mazos pasākuma apmeklētājus izklaidēs radošās darbnīcas bērniem. Pasākumā būs arī publiskā slidotava un orientēšanās. Neatņemama festivāla sastāvdaļa būs svētku zupas gatavošana un degustācija.

Apmeklētājus priecēs mājražotāju tirgus un amatnieku nometne, kur ikviens varēs iegādāties daudzveidīgu produkciju. Būs pieejami bioloģiskas izcelsmes garšaugu maisījumi, dažādi konditorijas izstrādājumi, mājas vīni, smiltsērkšķu un bišu medus produkti, mājās gatavoti sieri, gaļas izstrādājumi, svaigi ceptas pankūkas, virtuļi un citi produkti.

Ziemas festivāla laikā kultūras namā "Wiktorija", Graudu ielā 36/38, Latvijas Kultūras akadēmijas studiju programmas "Dramatiskā teātra aktiera māksla" 4.kursa studenti demonstrēs izrādes.

Ziemas festivāla galvenā norises vieta ir Juliannas pagalms un "Gypsy Camp", tomēr liela daļa aktivitāšu notiks arī apkārtējā teritorijā - Brīvzemnieku un Kuģinieku ielās, kā arī nelielā promenādes daļā.

Pievieno komentāru

Liepājā