Liepājā notiks Vijas Vētras meistarklase

Sestdien, 13.jūnijā, Liepājas muzeja zālē, Kūrmājas prospektā 16/18, notiks pasaules slavenās latviešu dejotājas, horeogrāfes, lektores un trīszvaigžņu ordeņa kavalieres Vijas Vētras lekcija un meistarklase.

Meistarklase notiks no plkst. 14:00 – 16:30. Vija Vētra dzimusi 1923. gadā un 92 gadu vecumā un ir apliecinājums dejas veselību veicinošajai ietekmei uz cilvēka fizisko un garīgo veselību, jo savā būtībā dejā apvienojas cilvēka sirds un prāts. Vija Vētra ir indiešu un sakrālās dejas kustības aizsācēja Latvijā. Vētra dzīvo ASV, taču kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas viņa katru gadu ierodas arī Latvijā un sniedz meistarklases dažādos Latvijas reģionos. Liepājā viņa būs jau septīto  reizi.

Pasākuma programmā ir Vijas Vētras lekcija „Dejas, kustības loma galēju stresa situāciju pārvarēšanā " un meistarklase „Indiešu dejas, jogas, tai chi, falun gong elementi veselībai".

Interesentiem  vēlams ierasties ērtā apģērbā un apavos, gataviem kustībām. Nav vajadzīga iepriekšēja sagatavotība. Pasākumu rīko Liepājas Universitātes lektore, Bērnu un jauniešu centra Netradicionālās deju studija "Arabeska" vadītāja Zita Valka sadarbībā ar Liepājas pilsētas domes Vides un veselības daļu. Papildu informācija pie Z.Valkas pa tālruni 29662196.

Vijas Vētras meistarkli līdzfinansē no Liepājas pilsētas pašvaldības veselības veicināšanas aktivitāšu budžeta. Projekts „Deja – harmoniskas dzīves un garīgās veselības veicinātāja” daļēji atbalstīts Veselības veicināšanas projektu konkursa sēdē š.g. 1. aprīlī.

Pievieno komentāru

Liepājā