Liepājā notiks velobrauciens "Pilsētā bez auto!"

Eiropas Mobilitātes nedēļas laikā ikviens liepājnieks aicināts pievērsties aktīvam un veselīgam dzīvesveidam, atstājot savu automašīnu mājās un izmantojot alternatīvos pārvietošanās līdzekļus – braukt ar velosipēdu, iet kājām un izmantot sabiedrisko transportu. Nedēļas noslēgumā, sestdien, 21. septembrī, ģimenes, draugu un kolēģu kompānijas aicinātas piedalīties ikgadējā pašvaldības organizētajā velobraucienā "Pilsētā bez auto!", informē pašvaldībā.

Dalībnieku pulcēšanās un reģistrācija sāksies no plkst.11.00 auto stāvlaukumā pie domes, Rožu ielā 6. Plkst.12.00 policijas eskorta pavadībā pasākuma dalībnieki dosies velobraucienā pa pilsētas ielām. Brauciena galamērķis ir sporta un atpūtas vieta „Beberliņi”, kur varēs piedalīties dažādās sporta un veiklības atrakcijās. Pašvaldība aicina – nāc un piedalies! Līdzi aicini draugus, skolasbiedrus, kolēģus un ģimenes locekļus!

Velobrauciena maršruts sāksies Rožu ielā 6 un turpināsies pa Kuršu ielu, Siena ielu, Malkas ielu, Kungu ielu, Lielo ielu, Raiņa ielu, O. Kalpaka ielu, Flotes ielu, Krūmu ielu, Siļķu ielu, O. Kalpaka ielu, Atmodas bulvāri, Lībiešu ielu un noslēgsies atpūtas vietā „Beberliņi”.

Eiropas Mobilitātes nedēļas mērķis ir veicināt ilgtspējīgu mobilitāti pilsētā, popularizēt riteņbraukšanu un veselīgu dzīves veidu, aktualizēt kustību svarīgumu pilsētas iedzīvotāju vidū. Tā ir iespēja aicināt iedzīvotājus izvēlēties ilgtspējīgākus transporta veidus līdzšinējo pārvietošanās līdzekļu vietā. Šī gada Eiropas Mobilitātes nedēļas tēma ir „Tīrs gaiss – tā ir tava kustība”.

Eiropas Mobilitātes nedēļa, no 16. – 22. septembrim, ir arvien lielāku atsaucību gūstošs pasākums pasaulē, kas aicina pievērst uzmanību apkārtējās vides kvalitātei un informēt sabiedrību par pašreizējās pilsētu mobilitātes ietekmi uz vidi.

Pievieno komentāru

Liepājā