Liepājā notiks Vecgada karnevāla skrējiens

Otro gadu Liepājas aktīvā dzīvesveida entuziasti kopā ar citiem interesentiem gada noslēdzošās dienas rītā dosies labdarības skrējienā, lai aktīvi pavadītu laiku un atbalstītu Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmē "Lauvas sirds" aprūpē nonākušos dzīvniekus,informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde.

Tradicionāli šajā zīmīgajā datumā dažādās Latvijas vietās gan skriešanas, gan nūjošanas entuziasti pulcējas grupās vai individuāli, lai dotos svaigā gaisā un aizvadītu gada noslēdzošo treniņu.

Liepājnieku organizētā pasākuma pulcēšanās notiks 31. decembrī, pulksten 11 pie bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā. Labdarības skrējienā ar karnevāla tematiku aicināts piedalīties ikviens, kas jūt vēlmi uz pozitīvu emociju viļņa sagaidīt 2017. gadu.

Arī šogad “Vecgada karnevāla skrējienā” dalībnieki aicināti tērpties pasākuma tematikai atbilstošā maskā vai ar dažāda veida karnevāla atribūtiku.

Krāšņāko tērpu autori dažādās nominācijās tiks apbalvoti ar veicināšanas balvām.

“Vecgada karnevāla skrējiens” ir labdarības pasākums, tāpēc ikviens varēs doties distancē bez iepriekšējas reģistrācijas un noteiktas dalības maksas.

Pirms starta dalībniekiem būs iespēja papildināt ziedojumu “dāvanu maisu”, kurā tiks vākti līdzekļi Liepājas pilsētas pašvaldības dzīvnieku patversmei "Lauvas sirds", kuras aprūpē nonāk pilsētā klaiņojošie dzīvnieki, kuriem patversmes darbinieki meklē jaunas mājas un gādīgus saimniekus.

Šobrīd dzīvnieku patversmē uzturas 16 suņi un 18 kaķi. Vecākais iemītnieks uzturēšanās ziņā ir Rausītis, kurš jauno saimnieku gaida kopš 2015.gada 9.oktobra.

Katrs labdarības skrējiena dalībnieks pasākuma laikā varēs izvēlēties sev atbilstošu ātrumu, veicamo apļu skaitu un distances garumu. Kā norāda organizatori, tad viena apļa garums būs apmēram viens kilometrs, kas sāksies no bērnu rotaļu laukuma Jūrmalas ielas galā.

Tā kā skrējiena mērķis ir labdarība, ne sacensības uz ātrumu, tad piedalīties aicināti arī bērni, māmiņas ar ratiņiem, cilvēki ar mājdzīvniekiem un ikviens, kurš vēlas finišā iesoļot arī mierīgā pastaigas solī.

Pievieno komentāru

Liepājā