Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā notiks seminārs par veloinfrastruktūru un velopakalpojumiem 1

Ceturtdien, 21. novembrī, Liepājas pilsētas domē, Rožu ielā 6, no plkst. 9:30 līdz 16:00 norisināsies apmācību seminārs „Veloinfrastruktūra un velopakalpojumi ikdienas riteņbraucējiem Latvijā”. Piedalīties aicināts ikviens interesents.
 
Apmācību semināru organizē Baltijas Vides Forums. Seminārā tiks pārrunāti jautājumi par veloinfrastruktūru un velopakalpojumiem pašvaldībās, kas paredzēti ikdienas riteņbraucējiem. Seminārā piedalīsies lektori Viesturs Silenieks un Mihails Simvulidi. Apmācību semināra mērķis ir aplūkot, kāda ir veloinfrastruktūra Latvijas pašvaldībās un kādi ir velobraucējiem paredzētie pakalpojumi un to loma ikdienas riteņbraukšanas veicināšanā. Apmācību semināra laikā dalībnieki ir aicināti piedalīties pilsētas velotūrē, kuras laikā tiks aplūkota Liepājas pilsētas veloinfrastruktūra un ikdienas riteņbraucējiem piedāvātie pakalpojumi, pārrunātas pieļautās kļūdas un iespējamie risinājumi, kas būtu ērti visiem satiksmes dalībniekiem. Pasākumā tiek aicināti piedalīties arī pašvaldību speciālisti, kuri nodarbojas ar pilsētvides plānošanu, velotransporta attīstību pašvaldībās un infrastruktūras veidošanu.

Apmācību seminārā tiks aplūkotas sekojošas tēmas:

Riteņbraukšanas attīstība Latvijā un pieredze citās Eiropas Savienības valstīs

Kādi pakalpojumi tiek piedāvāti ikdienas riteņbraucējiem, kāda ir to loma riteņbraukšanas veicināšanā

Veloinfrastruktūras pozitīvie un negatīvie piemēri Latvijas pašvaldībās

Pilsēta ikdienas velobraucēja / kājāmgājēja acīm

Dalībniekiem lūgums sagatavoties semināram, nosūtot uz e-pasta adresi liga.karkle@bef.lv trīs fotogrāfijas ar labiem veloinfrastruktūras piemēriem Liepājā un trīs fotogrāfijas ar negatīviem piemēriem. Semināra laikā tiks analizētas gan pieļautās kļūdas, gan pārrunāti labās prakses piemēri.

Apmācību seminārs tiek organizēts ar programmas „Inteliģentā Enerģija Eiropai” atbalstu starptautiskā projekta „Vairāk riteņbraukšanas mazajās un vidēja izmēra pilsētās Centrālās un Austrumeiropas valstīs līdz 2020.gadam“ (mobile2020) ietvaros. Vairāk par projektu www.mobile2020.eu.

Pasākuma dalībniekus lūdzam pieteikties pie Līgas Kārkles, sūtot e-pastu: liga.karkle@bef.lv līdz 2013.gada 15. novembrim.


Līga Kārkle
Projektu asistente

Pievieno komentāru

Komentāri 1

darbalaiks

interesanti, kurš normāls, strādājošs cilvēks var tikt uz tādu semināru. Pašvaldību speciālisti gan atsēdēs, tikai jēgas nebūs tik ilgi, kamēr viņi paši nesāks braukt ar riteņiem. Tāpat tiem novietņu autoriem nav sajēgas, kas ir ritenis un kā to saslēdz. Un par novietni ar jumtu laikam ir par daudz sapņots - mums jau lietus nelīst, tuksnešu lielvalsts.

pirms 5 gadiem, 2013.11.12 14:48

Liepājā