Liepājā notiks seminārs par kvalitatīvu mājokļu renovāciju

29. maijā Liepājā daudzdzīvokļu māju apsaimniekotājus, dzīvokļu īpašniekus un citus interesentus aicinām uz semināru "Kvalitatīva daudzdzīvokļu māju renovāciju".

Semināra laikā informēsim par jau īstenoto daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu pieredzi, sasniegtajiem rezultātiem un labākajiem risinājumiem, lai iegūtu pēc iespējas labākus energoefektivitātes rādītājus. Tāpat lektori no Latvijas Investīciju attīstības aģentūras un būvniecības nozares nevalstiskajām organizācijām informēs  klātesošos par renovācijas projektu īstenošanā biežāk pieļautajām kļūdām, labākajiem risinājumiem fasāžu, jumtu un siltumapgādes sistēmu renovācijai, kā arī būvuzraudzību.

29. maijā plkst.10 Liepājas Latviešu biedrības nama Kamerzālē. Dalība pasākumā bezmaksas.

Dalībai pasākumā lūdzam pieteikties līdz š.g. 28. maija plkst.15 Ekonomikas ministrijā (dzivosiltak@em.gov.lv vai http://goo.gl/twKpB). Sīkāka informācija par semināru Ekonomikas ministrijas mājaslapā.

Semināru organizē Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģiona ES informācijas centru informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" laikā.

Evita Urpena
LR Ekonomikas ministrijas
Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Pievieno komentāru

Liepājā