Liepājā notiks seminārs par e-veselību

Nākamnedēļ Liepājā norisināsies seminārs ģimenes ārstiem, kurā runās par e-veselību un citiem aktuālajiem jautājumiem veselības aprūpē, informē aģentūra LETA. Seminārs notiks 19.janvārī plkst.11 Liepājas domes lielajā zālē. Liepājas un apkārtējo novadu ģimenes ārsti savu dalību seminārā aicināti pieteikt līdz 17.janvārim.

Par Veselības ministrijas (VM) aktualitātēm, tostarp par darbu e-veselības sistēmā ziņos Nacionālā veselības dienesta Kurzemes nodaļas vadītāja Dzintra Eglīte. Par aktualitātēm veselības aprūpē stāstīs arī Saeimas Sociālo un darba lietas komisijas priekšsēdētāja Aija Barča (ZZS), savukārt par Veselības inspekcijas aktualitātēm vēstīs Veselības inspekcijas Kurzemes kontroles nodaļas vadītāja Dace Roze. Onkoloģe-ķīmijterapeite Dace Baltiņa lasīs lekciju "Mūsdienu aktualitātes onkoloģijā. Onkolītiskāviroterapija laiku lokos".

Semināru, kura mērķis ir aktualizēt un pārrunāt veselības aprūpes jautājumus ģimenes ārstu vidū, Liepājas dome organizē regulāri, aptuveni reizi gadā.

Pievieno komentāru

Liepājā