Liepājā notiks seminārs mūžizglītības kursu vadītājiem

Piektdien, 24. maijā, Latvijas asociācija "Rūpju bērns" starptautiska projekta "Mūžizglītības pieejamība pieaugušajiem ar intelektuālo invaliditāti laikā" LPD Sociālā dienesta Dienas centrā personām ar garīgās attīstības traucējumiem T.Breikša 16/20 rīko vienas dienas bezmaksas semināru ar mērķi iepazīstināt dažādu kursu un mūžizglītības programmu pasniedzējus ar izstrādātajiem materiāliem un metodiku, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Pēc izstrādātās metodikas ļoti veiksmīgi apmācību procesā var tikt iesaistīti arī cilvēki ar zemu izglītības līmeni un cilvēki ar dažāda veida invaliditāti.

Semināra dalībniekus iepazīstinās ar mācību līdzekļiem un metodiku, kā veidot kursus pieejamus cilvēkiem ar zemu izglītības līmeni, ar sliktām valsts valodas zināšanām un mācīšanās grūtībām, kuras ir saistītas ar veselības stāvokli (intelektuālā invaliditāte, pēcinsulta stāvoklis, pēc galvas traumām, uzmanības deficīta sindroms, utt.).

Pēc semināra tiks izsniegti sertifikāti ar kredītpunktiem.

Lai veicinātu pieejamu mūžizglītības programmu attīstību un radītu iespēju cilvēkiem ar intelektuālo invaliditāti piedalīties mūžizglītības programmās, Latvijas asociācija "Rūpju bērns" sadarbībā ar "Inclusion Europe" realizē starptautisko projektu "Mūžizglītības pieejamība pieaugušajiem ar intelektuālo invaliditāti".

Dalībnieki var iesniegt pieteikumus līdz 22. maijam. Dalībnieku skaits ierobežots.

Pieteikumus sūtīt uz e-pasta adresi: jolanta.krasna@gmail.com.

Pievieno komentāru

Liepājā