Liepājā notiks seminārs "Mazā biznesa lielā diena"

10.oktobrī Liepājā no plkst.9.30 līdz 14.30, Liepājas pilsētas domes konferenču zālē Rožu ielā 6, notiks seminārs „Mazā biznesa lielā diena”, kurā aicināti piedalīties mikro un mazo uzņēmumu pārstāvji no Liepājas pilsētas un tuvākajām reģiona teritorijām.

Uzņēmēju tikšanos atklās Latvijas Mazo un vidējo uzņēmumu foruma (MVU Forums) valdes priekšsēdētāja Elīna Egle, Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks, Ekonomikas ministrijas padomniece Ilona Platonova, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) reģionālās nodaļas pārstāvis.

Seminārā sniegsim atbildes uz uzņēmēju interesējošajiem jautājumiem:

Kā palielināt klientu loku un celt apgrozījumu? Kā efektīvāk popularizēt uzņēmuma produkciju un pakalpojumus vietējā tirgū? (Uzņēmumu pieredze);
Kas jāzina jauniem uzņēmumiem, lai piesaistītu finanses? (SIA Lursoft un bankas Citadele pārstāvji);
Kā lielie uzņēmumi var sasniegt mazo biznesu un strādāt partnerībā (VAS Latvijas Pasts un Ziņu aģentūras LETA pārstāvji).

Semināra laikā savā personīgajā pieredzē dalīsies mazie un vidējie uzņēmumu vadītāji, kuri ir atraduši savu veiksmes un panākumu formulu. Tāpat pasākuma organizatori sniegs informāciju par iespējām izcili sagatavoties Vislatvijas iniciatīvai „Mazā biznesa diena”, kas notiks šā gada 16.novembrī.

Dažādas pašvaldības un valsts iestādes sniegs informāciju par pakalpojumiem, kas pieejami uzņēmējiem, kā arī iniciatīvas sadarbības partneri un jaunie uzņēmēji piedalīties „Infotirdziņā,” kas norisināsies gan semināra laikā, gan pēc semināra.

Reģistrēšanās semināram un programma „Mazā biznesa lielā diena” atrodama šeit: www.mazabiznesadiena.lv/seminari. Aicina reģistrēties līdz 9.oktobrim.

Eduards Filippovs
MVU Foruma izpilddirektors

Pievieno komentāru

Liepājā