Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā notiks sabiedriskā apspriešana par drošības pasākumiem šķidro kravu terminālī "GI Termināls"

Liepājā 15.novembrī notiks Liepājas ostas šķidro kravu termināļa "GI Termināls" drošības pārskata un civilās aizsardzības plāna sabiedriskā apspriešana, liecina paziņojums "Latvijas Vēstnesī".

Sabiedriskā apspriešana tiek rīkota atbilstoši Ministru kabineta noteikumu "Rūpniecisko avāriju riska novērtēšanas kārtība un riska samazināšanas pasākumi" prasībām.

Sabiedriskās apspriešanas sapulce notiks 15.novembrī plkst.15 Liepājā, Sliežu ielā 7. Ar drošības pārskatu un civilās aizsardzības plānu var iepazīties, kā arī jautājumus vai ierosinājumus operatoram iesniegt SIA "Vides un ģeoloģijas serviss" biroja telpās Liepājā līdz 25.novembrim.

"GI Termināls" Liepājas speciālās ekonomiskās zonas kapitālsabiedrības statusu ieguva 2010.gada septembrī. Kā liecina informācija Liepājas speciālās ekonomiskās zonas mājaslapā, uzņēmums specializējas lejamkravu - bāzes eļļas - pārkraušanā un uzglabāšanā.

Pievieno komentāru

Liepājā