Liepājā notiks latviešu roka klasikas koncerts "Mīlas rokbalādes"

15. februārī Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē skanēs latviešu roka romantiskā klasika – koncertā "Mīlas rokbalādes" grupa Colt ar draugiem izpildīs žanra vecmeistara Harija Zariņa (kādreizējais Opus Pro, tagad Colt līderis) lirisko repertuāru. Piedalīsies arī Aija Andrejeva, Alex, Antra Stafecka, Dināra Rudāne un Egons Kronbergs. Koncertā tiks prezentēts H.Zariņa mīlas dziesmu izlases CD.

Vaicāts par koncerta koncepciju, Harijs Zariņš saka: “Kāda tur koncepcija – mūzika pati visu pasaka. Mīlas balādes ir mīlas balādes… Ideja nāca no jaukām sievietēm, kas teica – paklau, tev ir skaisti romantiskie gabali, bet vajadzētu tos apkopot vienviet, lai var tā īsti izbaudīt. Tagad tas ir izdarīts - diskā un arī koncertā. Dažas vecās dziesmas ir pārtaisītas. Piemēram, “Vienvirziena ceļu” Aisha iedziedāja duetā ar Ati Ieviņu [Colt solistu]. Tas jau sākumā bija iecerēts duets, bet toreiz nebija īsta partnera, tādēļ pirmajā versijā viņa bija viena pati.”

Koncertā skanēs leģendārie hiti “Tu un es”, “Rozā lietus”, “Kā neviens”, “Šonakt”, “Lietus serenāde” u.c.. Būs daudz ģitāru, smeldzīga sentimenta, izjustas kaisles un veselīgas nostalģijas latviešu roka labākajās tradīcijās. Pasākuma vaininieks Harijs Zariņš vēl piebilst: “Jautrība un pārsteigumi arī neizpaliks!”

Koncerta sākums plkst. 18.00.

Biļetes nopērkamas “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un internetā: http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/8649

Informāciju sagatavoja Micrec PM

Pievieno komentāru

Liepājā