Liepājā notiks Kurzemes biznesa attīstības kontakttirgus

Šodien no plkst.10 Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies Kurzemes biznesa attīstības kontakttirgus, informēja Kurzemes Biznesa inkubatora (KBI) projektu vadītājs Intars Zēns.

Pēc vasaras pārtraukuma atsāksies KBI rīkotie ikmēneša Biznesa rīti, kas šoreiz sadarbībā ar Latvijas Biznesa konsultantu asociāciju notiks neierastā formātā, vienkopus pulcējot jaunos un topošos uzņēmējus uz Kurzemes biznesa attīstības kontakttirgu. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties atsevišķos biznesa attīstības kontakttirgus blokos.

Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē no plkst.10 norisināsies jaunajiem uzņēmējiem aktuāli semināri, kuros tiks apskatītas tādas tēmas kā koučings, pārdošana, biznesa apmācību spēles, franšīzu bizness, kā arī "Altum" atbalsts uzņēmējiem.

Sākot ar plkst.11, ikvienam būs iespēja saņemt Latvijas biznesa konsultantu asociācijas ekspertu padomus un individuālās konsultācijas par personāla vadību, pārdošanu, biznesa procesu vadību, stratēģisko vadību u.c. tēmām.

Savukārt no plkst.11.30 pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties zibkontaktu forumā, kura mērķis ir aizraujošā veidā veicināt sadarbību starp uzņēmējiem ne tikai Kurzemē, bet arī visā Latvijā. Zibkontaktu foruma gaitā jaunajam vai topošajam uzņēmējam būs atvēlētas 30 minūtes, kuru laikā foruma dalībnieks ik pēc trim minūtēm tiks iepazīstināts ar citu pēc nejaušības principa izvēlētu pasākuma dalībnieku ar mērķi nodibināt 10 lietišķus kontaktus iespējamai turpmākai sadarbībai.

Paralēli tam pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties pieaugušo neformālās izglītības gadatirgū "Izglītība pieaugušajiem", kas norisināsies sadarbībā ar Kurzemes reģiona pieaugušo neformālās izglītības mācību centriem.

Savukārt Liepājas Olimpiskā centra Saules zālē no plkst.11 ikvienam būs iespēja piedalīties Izglītības un zinātnes ministrijas projektā "Nacionālie koordinatori Eiropas programmas īstenošanai pieaugušo izglītības jomā" rīkotajās pieaugušo izglītības diskusijās.

Biznesa rīti Liepājā tiek organizēti vienu reizi mēnesī par uzņēmējiem aktuālām tēmām.

Pievieno komentāru

Liepājā