Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā notiks konference "Skolotājs - kristietis"

Šodien plkst.11 Liepājas Universitātē notiks konference pedagogiem "Skolotājs - kristietis", informē Liepājas Izglītības pārvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Jākobsone.

Konferencē, ko organizē Liepājas domes Reliģisko lietu komisija, aicināti piedalīties Liepājas un apkārtējo novadu pedagogi.

Konferenci vadīs Adventistu Rīgas 1.draudzes mācītājs Ivo Roderts, tās dalībniekus uzrunās Liepājas diecēzes luterāņu bīskaps Pāvils Brūvers, domes priekšsēdētāja vietniece Silva Golde (Liepājas partija) un Izglītības pārvaldes vadītāja Ludmila Molčanova.

Par radikalizāciju, tostarp par sektām, reliģiskajām kustībām, to pazīmēm un prevenciju, savā pieredzē un zināšanās dalīsies Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Prevencijas nodaļas vadītāja pedagoģijas zinātņu maģistre Vita Kalote.

Tēmu par reliģijas brīvību un cilvēktiesību līdzsvarošanu ar praktiskiem piemēriem analizēs Saeimas Juridiskā biroja juridiskais padomnieks, Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes lektors tiesību zinātņu doktors Jānis Pleps.

Par ezotērisku pieeju mācību procesā izglītības iestādēs runās teoloģijas zinātņu doktors Aleksandrs Stepanovs, kurš uzskata, ka šī tēma ir divu dziedināšanas fenomenu salīdzinājums. Viens ir saistīts ar maģijas varas ietekmi uz cilvēku, otrs - ar harismātisko dziedināšanu, ko saņem kristīgajā baznīcā.

Konferences noslēgumā uzstāsies Liepājas katoļu bīskaps Viktors Stulpins.

Pievieno komentāru

Liepājā