Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā notiks Jūras spēku kuģa "Virsaitis" svinīgā sagaidīšanas ceremonija

Piektdien, 19.janvārī, Liepājā notiks Jūras spēku štāba un apgādes kuģa “Virsaitis” svinīgā sagaidīšanas ceremonija no dežūras NATO 1.pastāvīgajā jūras pretmīnu grupā, ziņo Aizsardzības ministrija.

Svinīgajā ceremonijā piedalīsies Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Viesturs Silenieks, Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba priekšnieka vietnieks operacionālajos jautājumos pulkvedis Georgs Kerlins, Jūras spēku komandieris flotiles admirālis Ingus Vizulis, līdzšinējais NATO 1.pastāvīgās jūras pretmīnu grupas komandieris komandleitnants Gvido Ļaudups, kā arī aicinātie viesi.

 

Latvijas Jūras spēki NATO 1.pastāvīgās jūras pretmīnu grupas komandvadību pārņēma 2017.gada jūnija beigās. Šī bija pirmā reize, kad Latvijas Jūras spēki veica šādu uzdevumu, nodrošinot ne tikai NATO 1.pastāvīgās jūras pretmīnu grupas štāba darbību, bet arī štāba kuģi.

 

NATO 1.pastāvīgā jūras pretmīnu grupa ir viena no četrām NATO pastāvīgajām Jūras spēku grupām. NATO pastāvīgās Jūras spēku grupas veido NATO Reaģēšanas spēku jūras komponenti, kas darbojas kā tūlītējas reaģēšanas spēki.


Latvijas Bruņotie spēki NATO 1.pastāvīgajā jūras pretmīnu grupā piedalās kopš 2007.gada.

Pievieno komentāru

Liepājā