Liepājā notiks jaunu tehnoloģiju uzņēmumu veidošanas 54 stundu pasākums

Liepājā no piektdienas, 18. novembra, līdz 20. novembrim notiks pasākums "StartUp Weekend Liepāja", kura laikā 54 stundās tiks mēģināts izveidot jaunus tehnoloģiju uzņēmumus, ''Rietumu radio'' intervijā pastāstīja pasākuma veidotājs un koordinators Dāvis Paipa.

Pasākumā piedalīsies uzņēmēji, ideju autori, kā arī tie, kas vēlas iesaistīties kāda startapa darbībā. Liepājā notiekošais būs vienīgais šāda veida pasākums Baltijā.

Kopumā vairāk nekā 15 000 jauno uzņēmēju satiksies 200 pasaules pilsētās "Global StartUp Weekend" pasākumā, kas norisināsies divas nedēļas nogales - no 11. līdz 13. novembrim un no 18. līdz 20. novembrim -, lai veidotu savus "start-up" uzņēmumus.

Liepājā pasākuma programma sākas piektdienas vakarā ar autoru ideju prezentēšanu, un pēc tam tiks izvēlētas desmit labākās idejas. Nākamās dienas pasākums turpināsies ar ideju testēšanu, biznesa modeļa attīstību un produkta pamata prototipa radīšanu, kā arī praktiskiem semināriem un atbalstu no pieredzējušiem mentoriem.

"Startup Weekend" programma noslēgsies svētdienas vakarā ar komandas darba rezultātu prezentāciju žūrijai. Žūrijai pievienosies īpašs viesis no ASV - izgudrotājs un daudzu patentu autors Alans Amrons, kurš ir piezīmju līmlapiņu izgudrotājs ar 45 gadu pieredzi biznesā un jaunu produktu radīšanā.

Pievieno komentāru

Liepājā