Liepājā notiks izglītības vadītāju un komandu forums "Izglītība Var"

Šodien, Liepājā, koncertzālē "Lielais Dzintars", notiks izglītības vadītāju un komandu forums "Izglītība Var", aģentūru LETA informēja foruma organizators Mārtiņš Gineitis.

Pēc viņa paustā, foruma galvenā ideja ir palīdzēt izglītības vadītājiem un viņu komandām pirms jaunā darba cēliena vienas dienas laikā papildināt jau esošās zināšanas ar jaunākajām vadīšanas, organizēšanas, komandas un sevis motivēšanas atziņām.

Plānots, ka forumā uzstāsies dažādu jomu profesionāļi un līderi, piemēram, Liene Cipule, Andris Gribusts, Mārtiņš Bičevskis, Artūrs Mednis, Uvis Helmanis, Marija Ābeltiņa, Zanda Rubene un citi. Pēc viņa paustā, lektori esot apzināti izvēlēti ne tikai no izglītības sektora, bet dažādām nozarēm, lai foruma dalībnieki gūtu pēc iespējas plašākas iespējas salīdzināt, izzināt un rast sev noderīgo.

Foruma rīkotāji uzskata, ka spiediens, ko skolotājiem un izglītības darbiniekiem uzliek sabiedrība, prasot nepārtrauktu pielāgošanos, izcilību, individuālu pieeju un inovācijas, kā arī nenoliedzami rada pietiekami lielu spriedzi visiem izglītības procesā iesaistītajiem.

"Tieši skolu direktori un vadības komandas ir tās, kuras ir atbildīgas par to, kā līdzsvarot visu iesaistīto pušu intereses, vienlaikus gan atbalstot, gan mudinot savas skolas skolotājus un darbiniekus pieņemt nemitīgās pārmaiņas," pauduši foruma rīkotāji.

Forumā plānotas trīs sesijas. Sesijā "Nākotnes vadītājs" tiks skatīti globāli izglītības jomas attīstības jautājumi, tendences, savukārt, otrajā blokā "Cilvēku vadītājs" runās par komandas vadību, motivēšanu, līderību, paaudzēm darba vietā, produktivitāti tieši izglītības iestāžu kontekstā.

Savukārt dienas nobeigumā sesijā "Sevis vadītājs" plānotas tēmas ar mērķi palīdzēt vadītājiem pašiem rast sev motivāciju, kapacitāti uzturēt sevī vēlmi mācīties, būt efektīvākiem, lai spētu labāk palīdzēt savām komandām ikdienas darbos.

Foruma organizatori plāno tā norisi gan klātienes formātā, gan tiešsaistē.

Pievieno komentāru

Liepājā