Liepājā notiks dzejas un prozas meistardarbnīcas

Februāra izskaņā Liepājas Universitātē norisināsies dzejas un prozas meistardarbnīcas, aģentūru LETA informēja Liepājas Universitātes sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Timermane.

Piejūras pilsētu literārā akadēmija piedāvās apmeklēt dzejnieka Eduarda Aivara lekciju un dzejas meistardarbnīcu, kā arī rakstnieces Janas Egles prozas meistardarbnīcu.

Latvijas Rakstnieku savienības dzejas un prozas konsultanta Aivara Eipura lekcija "Pierakstītā un nepierakstītā iedvesma" un dzejas meistardarbnīca notiks 26.februārī plkst.16. Eipurs ir pazīstams kā īsprozas minimu autors un kā dzejnieks ar pseidonīmu Eduards Aivars.

Savukārt rakstniece Jana Egle prozas meistardarbnīcu aicina apmeklēt 27.februārī plkst.15. Egle ir konkursa "Kurzemes prozas lasījumi 2015" galvenās balvas ieguvēja un festivālā "Prozas lasījumi 2015" saņēma žūrijas balvu - radošo atvaļinājumu Baltijas Rakstnieku un tulkotāju centrā Visbijā. Rakstniece norāda, ka meistardarbnīca ir vieta, kur uzdot jautājumus un mācīties tos uzklausīt, atbildes rodot sevī pašā: "Prozas darbnīcā koleģiāli runāsim par iekšējo nepieciešamību rakstīt un mēģināsim atrast skatpunktu, kā uz savu darbu palūkoties no malas, lai ieraudzītu tos klupšanas akmeņus, kuri no autora redzes leņķa grūti pamanāmi."

Meistardarbnīcas apmeklēt aicināts ikviens interesents. Tās notiks Liepājas Universitātē, Kūrmājas prospektā 13, 118.telpā.

Projekts "Piejūras pilsētu literārā akadēmija" tiek realizēts sadarbībā ar Latvijas Rakstnieku savienību, Rēzeknes, Ventspils un Liepājas augstākās izglītības iestādēm un Ventspils Starptautisko rakstnieku un tulkotāju māju. Projektu pārstāv biedrība "Via Cultura".


Pievieno komentāru

Liepājā