Liepājā notiks darbaspēka problemātikai reģionos veltīts forums "Latvijas vērtības"

Piektdien pulksten12 Liepājas Olimpiskajā centrā notiks forums "Latvijas vērtības", kas ir daļa darbaspēka jautājumiem reģionos veltīta forumu cikla, aģentūru LETA informēja Latvijas Nacionālo vērtību fonda valdes priekšsēdētājs Egils Cīrulis.

Forumu cikls "Latvijas vērtības" tika atklāts Latgales reģionā, Ludzā, turpinājās Vidzemē. 18.septembrī forums norisināsies Zemgales plānošanas reģionā, Bauskas kultūras centrā. Savukārt forumu cikls noslēgsies Rīgas plānošanas reģionā.

Forumi "Latvijas vērtības" ir jauna iniciatīva, lai skaidrotu pašreizējo situāciju pieaugošajā darbaspēka problemātikā reģionos, kā arī apzinātu būtiskākos secinājumus dzīves vides pilnveidošanai Latvijā, skaidroja Cīrulis. Ciklā notiks pieci forumi, pa vienam katrā Latvijas plānošanas reģionā.

Forumos paredzēts runāt par dzīves vides pilnveidošanu Latvijā - pakalpojumiem ģimenēm ar bērniem, uzņēmējdarbību reģionos, remigrantu pieredzi, kā arī vēlamās informācijas novadīšanu līdz mērķa auditorijai, proti, cik saprotama un cik viegli sasniedzama iedzīvotājiem ir izvietotā informācija par valsts un pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem attiecīgajā segmentā, kā sniegtā informācija ietekmē pakalpojumu izmantošanas apjomu, kā uzlabot informācijas apriti.

Forumos apaļā galda diskusijās piedalīsies valsts un pašvaldību pārstāvji, Nodarbinātības valsts aģentūras speciālisti, uzņēmēji, darba ņēmējus pārstāvošās arodbiedrības, diasporas organizācijas un citas iesaistītās puses. Katrā forumā tiks aicināti piedalīties arī konkrētā reģiona iedzīvotāji.

Pievieno komentāru

Liepājā