Liepājā notiks atmiņu pasākums "Kamēr koki bija zaļi, mēs dzīvojām jautri un skaļi"

Šā gada 11. novembrī – Lāčplēša dienā, plkst. 15.15 skolas zālē, Alejas ielā 18/20 Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola, realizējot LR Kultūras ministrijas atbalstīto projektu „Identitāte - 2013” par godu Latvijas Tautas frontes 25. gadadienai, organizē muzikāli dzejisku atmiņu pasākumu „Kamēr koki bija zaļi, mēs dzīvojām jautri un skaļi”. (R. Rubīns).

Pasākumu vadīs vēsturnieks, bijušais skolas direktors Rihards Rubīns, vēsturiskās atmiņās dalīsies skolas bijušā pedagoģe, mācību daļas vadītāja Maija Pīlāga, foto mākslinieks Pēteris Jaunzems, kuram Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas telpās tiks atklāta fotoizstāde „Atmodas laiks”, kā arī skolas bijušās koktēlniecības nodaļas absolvents Ainars Baštiks.

Liepājas Tautas frontes kustības aizsākums bija Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolā, tā kļuva par Liepājas Tautas frontes mākslinieciskajām darbnīcām. Sākot ar skolas direktoru R. Rubīnu un pedagogiem, visi piedalījās Tautas frontes pasākumos gan kā organizatori, gan kā mākslinieki.
 
Uz 11. novembra pasākumu tiek aicināti visi skolas audzēkņi, pedagogi, darbinieki un ikviens cits interesents.
 
Liepājas Dizaina un mākslas vidusskola

20131107-1010-plakats3.jpg

Pievieno komentāru

Liepājā