Liepājā notiks apakšveļas modes skate

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) šodien Liepājā rīkos apakšveļas modes skati, kurā piedalīsies desmit Latvijas apakšveļas ražotāji, aģentūru LETA informēja LIAA.

Modes skatē piedalīsies uzņēmumi "Gracija-RIM", "La Coquette", "Nikol Djumon", "Orhideja", "Regina N", "Rosme", "Stefi L", "V.I.P.A.", "V.O.V.A.", "Ze:Bra.".

Modes skate ir daļa no LIAA organizētā ceturtā apakšveļas nozares uzņēmēju biznesa foruma Liepājā, kurā divu dienu garumā vairāk nekā 200 dalībnieku no 14 valstīm iepazīsies ar jaunākajām apakšveļas ražošanas tendencēm Latvijā un pasaulē, vērtēs labākos tirdzniecības un eksporta risinājumus, kā arī iezīmēs nozares nākotnes iespējas.

LIAA direktors Andris Ozols norādīja, ka apakšveļas ražotāji šobrīd ir spēcīgākie Latvijas tekstilražošanas sektora pārstāvji. Tostarp apakšveļas ražotāji ir veiksmīgi vietējā tirgū un arī eksportā, labvēlīgi ietekmējot valsts ekonomiku. "Mūsu ražotāji starptautiskajā tirgū spēj piedāvāt pilnu pakalpojumu klāstu - no furnitūras un audumu ražošanas līdz apakšveļas kolekciju dizaina izstrādei un ražošanai, kas neapšaubāmi ir viena no lielākajām Latvijas rūpniecības priekšrocībām. Forums un tā ietvaros organizētā modes skate ir apliecinājums šī ražošanas sektora nozīmībai, un ceram, ka tas veicinās jaunas sadarbības produktu eksportā," viņš sacīja.

Modes skate plānota kā slēgts pasākums foruma dalībniekiem, taču ikvienam interesentam būs iespēja to vērot tiešraidē mājaslapā "Lingerieforum.liaa.gov.lv" https://lingerieforum.liaa.gov.lv/lv/ plkst.18.45.

Jau ziņots, ka apakšveļas nozarei veltītais biznesa forums notiks ceturtdien un piektdien, 26.oktobrī, Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars", un tā mērķis ir veicināt Latvijas veļas ražotāju un zīmolu lielāku atpazīstamību Eiropā un pasaulē, dibināt kontaktus ar ārvalstu iepircējiem un stiprināt Latvijas apakšveļas nozari. Dalību forumā apstiprinājuši vairāk nekā 60 iepircēju, tostarp no Apvienotās Karalistes, Krievijas, Vācijas, Somijas, Ukrainas un Itālijas.

Forums 25.oktobrī sāksies ar ārvalstu iepircēju vizīti "Lauma Fabrics" audumu ražotnē. Vēlāk pasākuma dalībnieki iepazīsies ar apakšveļas nozares jaunākajām tirgus un pārdošanas tendencēm Latvijā un lielākajos Eiropas tirgos. Savukārt 26.oktobrī foruma dalībnieki divpusējās tikšanās runās par iespējamo sadarbību, bet pasākuma noslēgumā ārvalstu iepircēji apmeklēs vairākas veļas ražotnes, lai iepazītos ar ražošanas procesu.

Pasākumu organizē LIAA sadarbībā ar Liepājas domi un Latvijas Veļas ražotāju asociāciju.

Pievieno komentāru

Liepājā