Liepājā notiek Miķeļdienas gadatirgus 2

Jau no agra rīta Liepājas Pētertirgū sestdien sākās liela rosība – pārdevēji iekārtoja stendus ne tikai tirgus placī, bet arī atvēlētajā teritorijā aiz tā. Pirmie pircēji jau pat pirms astoņiem steidza meklēt saimniecībā noderīgas lietas.

“Lupatnieku” šogad gadatirgū maz, novēroja “Rekurzeme”. Pircēji lielu interesi izrādīja par stādiem – pircēji izvēlējās koku un krūmu stādus, arī rudens puķes bija visai pieprasītas. Pārdevēji piedāvāja arī puķu sīpolus un gumus.

Pircēju netrūka pinumiem un koka izstrādājumiem. Kāda kundze, kas tirgojās ar gultas veļu, slavēja linu palagus – pircēja Cēsīs tos īpaši meklējot, jo viņas slimajai mātei, guļot uz lina palagiem, neveidojas izgulējumi.

Bija arī gardas lietas – medus, lauku maize, piparkūkas. Jaunākajai paaudzei tika piedāvāts viņu iecienīts gardums – cukurvate. Daudz bērnu pulcējās pie dzīvnieku pārdevējiem – gadatirgū varēja nopirkt gan kaķēnu, gan trusi. Lielākus lopiņus gan nemanīja.

Bija piedāvājums arī pircējiem ar īpašām prasībām. Kāds kungs bija gandarīts par iespēju iegādāties izturīgu līmi kokam un metālam, ko viņam ieteica zinošs pārdevējs. Vairākas dāmas priecājās par liela izmēra apakšveļas klāstu.

Gadatirgū netrūka ne latviskas, ne eksotiskākas, piemēram, indiāņu mūzikas. Atraktīvās izdarībās varēja iesaistīties ikviens, kam  vien bija vēlēšanās. Liepājā notiek Miķeļdienas gadatirgus

Pievieno komentāru

Komentāri 2

eh

Kur palikuši malkas grozi. RUDENĪ SAGĀDĀTA MALCIŅA, BET NAV GROAZA , AR KO STIEPT UZ ITABU.

pirms 12 gadiem, 2008.09.29 10:59

Liepājā