Liepājā noslēdzies Ziemassvētku apsveikuma zīmējumu konkurss

Tradicionālajā Liepājas Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma radīšanas konkursā ar devīzi „Liepājnieku ziemas sapnis” šogad piedalījās rekordliels skaits – 833 bērni un jaunieši no vairākām Liepājas skolām un bērnudārziem, informē pašvaldībā.

Par Ziemassvētku un Jaunā gada apsveikuma zīmējumu konkursa laureātiem noteikti divdesmit astoņi bērnu radītie zīmējumi. Visaktīvāk savas idejas par Ziemassvētku un Jaunā gada atzīmēšanu un īpašo svētku noskaņu pilsētā iesnieguši bērnudārzu un sākumskolas audzēkņi.

No izvēlētajiem darbiem tapusi apsveikuma kartiņa iedzīvotājiem, elektroniskā apsveikuma kartīte pašvaldības sadarbības partneriem, kā arī zīmējumi ievietoti pašvaldības mājas lapas www.liepaja.lv īpašajā svētku galerijā un daļa no darbiem publicēti pašvaldības informatīvajā izdevumā „Katram Liepājniekam”. Kā katru gadu, no konkursā iesniegtajiem darbiem izveidota izstāde Liepājas domes vestibilā, kas interesentiem apskatāma jau no 16. decembra.

Izvērtējot iesniegtos bērnu darbus dažādās vecuma grupās, par konkursa uzvarētājiem izvēlēti:

pirmsskolas izglītības iestāžu grupā – Katrīna Jansone, Alise Saulīte, Reičela Skudrovska, Raivo Samausks;

1.–3. klašu grupā – Evelīna Vizule, Roberts Vilcāns, Anna Gabriela Veinberga, Airita Dreiberga, Marija Tauriņa, Annika Meijere, Kitija Muzikante, Estere Ilze Ozoliņa, Helēna Raģe, Kristers Deiders, Anna Miščuka, Varvara Degajeva, Laura Stalidzāne;

4.­–6. klašu grupā – Patriks Jostmanis, Anastasija Šakele, Krista Daniela Heringa, Nikita Gabanovs;

vecāko klašu grupā – Oskars Rugēvics, Anastasija Isaikina, Loreta Rone, Ieva Būmerte, Madara Priede, Karina Zalotuhina, Vita Liepiņa.

Lai pateiktos konkursa divdesmit astoņiem konkursa laureātiem par aktivitāti un radošumu, aicinām bērnus vai viņu vecākus, vai skolotāju (audzinātāju) ierasties Liepājas domē, Rožu ielā 6, 147. kabinetā (Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļā) pēc balviņas.

Pievieno komentāru

Liepājā