Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā norisināsies Latvijas ziemas peldēšanas čempionāta I posms

31. janvārī Liepājā, atpūtas vietā "Beberliņi", norisināsies XI Latvijas ziemas peldēšanas atklātā čempionāta  I posms. Čempionātā aicināti piedalīties gan ziemas peldētāji ar pieredzi, gan iesācēji, turklāt ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ir gaidīts pasākumā, lai atbalstītu un uzmundrinātu "roņus", informē pašvaldībā.

Jau otro gadu Liepājas pilsētas domes Sporta pārvalde un biedrība "VeloRonis" ziemas sporta dienas ietvaros rīko Latvijas ziemas peldēšanas sacensības. Ja laika apstākļi būs labvēlīgi, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs. Lai ikviens varētu sasildīties, SIA "BB WakePark" kafejnīca piedāvās iespēju iegādāties uz ugunskura vārītu zupu, savukārt brīvprātīgie palīgi sanākušos cienās ar siltu tēju. Ziemas peldētāji pēc aukstās peldes siltumu atgūs baļļā un pārvietojamā pirtī.

Dalībai Latvijas ziemas peldēšanas čempionātā noteikta jauna reģistrācijas kārtība – reģistrācija jāveic iepriekš pa tālruni vai e-pastu. Reģistrēties ikviens interesents var no 19.janvāra līdz 26.janvārim pa tālruni 26324104 (Inga), 29748164 (Margarita), 26542273 (Dace), kā arī sūtot pieteikumu uz e-pastu veloronis@inbox.lv. Pieteikumā jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, klubs (vai pilsēta), dzimšanas datums un gads, kā arī distances, kurās dalībnieks startēs.

Sacensības notiks 8 distancēs:

1.distance - 25 m brasā ar laika kontroli (11 vecuma grupās sievietēm);
2.distance - 25 m brasā ar laika kontroli (11 vecuma grupās vīriešiem);
3.distance - 50 m brīvajā stilā ar laika kontroli (11 vecuma grupās sievietēm);
4.distance - 50 m brīvajā stilā ar laika kontroli (11 vecuma grupās vīriešiem);
5.distance – klubu stafete 4 x 25 m brīvajā stilā ar laika kontroli, komandā obligāti  jābūt abu dzimumu pārstāvjiem (divas vecuma grupas (kopējais vecums līdz 200 gadiem, kopējais vecums 200 gadi un vairāk), stafetē var piedalīties tikai viena kluba pārstāvji);
6.distance – jauktā stafete 4x25 m brīvajā stilā ar laika kontroli, komandā obligāti jābūt abu dzimumu pārstāvjiem (viena vecumu grupa, stafetes komandā var startēt dažādu klubu pārstāvji);
7.distance - "Jaunie roņi", iemērkšanās āliņģī;
8.distance - "Roņi", peldēšana ne vairāk par 50m - brīvā stilā, bez laika kontroles.

Dalības maksa par vienu peldējumu 8 EUR, pensionāriem un dalībniekiem, jaunākiem par 16 gadiem – 2 EUR. Komandas maksa par dalību stafetē 10 EUR. Peldējumi bez laika kontroles – bez maksas.

Čempionāta otrais posms norisināsies 22.februārī Rīgā, Jaunciema jahtkluba akvatorijā (Ķīšezerā). Katra posma uzvarētāji un dalībnieki saņems diplomus par sacensībās iegūto vietu. Apkopojot abu posmu rezultātus, tiks noteikti čempionāta kopvērtējuma uzvarētāji.

Kopvērtējuma rezultāti tiks paziņoti ziemaspeldēšanas sezonas noslēguma pasākumā 29.martā Bulduros.

Detalizētāka informācija un čempionāta nolikums pieejams mājaslapā www.latvijasronis.lv.

Pievieno komentāru

Liepājā