Liepājā nodibina Biznesa inkubatoru 1

Liepājas universitāte (LiepU) un Ventspils Augsto tehnoloģiju parks (VATP) nodibinājuši Kurzemes Biznesa inkubatoru, vēstī SIA "Kurzemes Biznesa inkubators" valdes loceklis Ingus Palapis.

Inkubatora mērķis ir veicināt konkurētspējīgu un inovatīvu komersantu veidošanos un attīstību reģionā, nodrošinot tos ar komercdarbībai nepieciešamo vidi, tostarp infrastruktūru, konsultatīvajiem pakalpojumiem un sadarbības tīklu.

Inkubators savu darbību sāks 2009.gada sākumā Liepājas universitātes telpās. Plānots, ka inkubatora galvenais centrs atradīsies Liepājā, bet reģionālie centri - citās Kurzemes lielākajās pilsētās.

Tuvākajā laikā plānots praktiskais darbs ar telpu iekārtošanu studiju korpusā Lielajā ielā 14, komandas izveidošanu un projekta sagatavošanu Eiropas Savienības struktūrfondiem.

Kurzemes Biznesa inkubators būs pieejams ikvienam, kas vēlēsies attīstīt savu uzņēmējdarbību un izmantot inkubatora sniegto atbalstu, kā arī tā būs iespēja uzņēmējdarbības un vadības studentiem pārbaudīt savas zināšanas praksē.

Ventspils Augsto tehnoloģiju parkam ir pieredze ar veiksmīga Biznesa inkubatora vadību Ventspils pilsētā kopš 2006.gada sākuma. Šī kompetence tiks nodota jaunajam inkubatoram Kurzemē. Liepājas universitātei šis ir pirmais projekts, kas paredz reālu iesaistīšanos biznesa attīstīšanā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

madamLiepkoks

kur palika vecais Liepājas biznesa inkubators? reiz taču bija!

pirms 12 gadiem, 2008.12.17 19:54

Liepājā