Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā līdzfinansēs 16 bērnu un jauniešu atpūtas nometnes

Noslēdzies bērnu un jauniešu nometņu projektu konkurss – konkursa komisija šogad nolēmusi atbalstīt ar līdzfinansējumu 16 nometnes par kopējo summu 17 000 eiro. Pavisam bija saņemti  19 projektu pieteikumi par kopējo summu 41 936 eiro.

Plānots, ka šogad būs 12 dienas un četras diennakts nometnes bērniem un jauniešiem. Tās paredzētas bērniem ar dažādām interesēm, piemēram, Liepājas pilsētas 12. vidusskolas nometnē "Ceļotāji" notiks neklātienes ceļojums pa Latvijas novadiem, bet Liepājas Ezerkrasta sākumskola rīkos ekspedīciju pie Liepājas ezera. Grobiņā „Robežniekos” plānota nometne „Zaļais zirgs 2015”, kurā popularizēs „zaļo” dzīvesveidu un mācīs saskarsmi ar zirgiem. Privātsākumskolā "Varavīksne" notiks divas nometnes - "Piedzīvojumu meklētāju skola" un „Džungļu dzīve”. Pirmo reizi nometnes rīko biedrība „Mākslas pasāža RADI” un Liepājas Jūrniecības koledža.

Būs arī diennakts nometnes, kuras darbosies ārpus Liepājas, piemēram, Liepājas Centra sākumskolas „Vides pētnieku salidojums” atpūtas bāzē „Draudzība” un Liepājas Raiņa 6. vidusskolas nometne Kazdangā. Vairākas nometnes būs ar specializāciju mūzikā un sportā.

Vecāku līdzdalības maksa nometnēs ir dažāda – sākot no 30 eiro. To aprēķina, ņemot vērā  dienu skaitu, ēdināšanas reizes, plānotās ekskursijas utt.

Dalībai nometnēs varēs pieteikties no maija sākuma, visa informācija par nometņu piedāvātajām programmām un dalības maksu būs pieejama Izglītības pārvaldes mājaslapā www.lip.lv.

Nometņu projekta konkursa mērķis ir sekmēt nometņu darbības kvalitāti, piedāvāt bērniem un jauniešiem brīvā laika lietderīgas pavadīšanas un nodarbinātības iespējas, veicināt veselīgu dzīvesveidu, jaunu zināšanu un prasmju apguvi, skolēnu radošās pašizpausmes.

Konkursā varēja piedalīties ikviena juridiska persona, kura reģistrēta Uzņēmuma reģistrā, kā arī ikviena fiziska persona, kura rīko bērnu un jauniešu nometnes Liepājas pilsētas izglītojamajiem.

Konkursa komisija var piešķirt līdzfinansējumu ne vairāk kā 70 procentus no projekta kopējām izmaksām. Minimālais nometnes dalībnieku skaits – 20, minimālais nometnes ilgums - 7 dienas.

Gunta Jākobsone
Liepājas pilsētas Izglītības pārvalde
sabiedrisko attiecību speciāliste

Pievieno komentāru

Liepājā