Liepājā konstatē vēl divus jaunus saslimšanas gadījumus ar Covid-19

Pagājušajā diennaktī atklāti trīs Covid-19 inficētie, kamēr kopumā veikts 1731 tests, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

No kopumā trīs pagājušajā diennaktī atklātajiem gadījumiem, divi reģistrēti Liepājā, kur tagad kopumā ir seši aktīvi saslimšanas gadījumi, kamēr trešais inficētais reģistrēts Rīgā, kur patlaban ir 106 aktīvi saslimšanas gadījumi, vēsta LETA.

Līdz šim Latvijā veikti 121 783 izmeklējumi, inficēšanās konstatēta 1092 personām, kamēr, vadoties pēc 9.jūnija datiem, 794 izveseļojušās. Kopumā līdz šim miruši 26 Covid-19 pacienti.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu jeb slimnīcās ievietotu pacientu ar Covid-19. Kopumā stacionāros ārstējas 11 pacienti, no kuriem septiņi ir ar vidēji smagu, bet četri pacienti ar smagu slimības gaitu. Kopumā no stacionāra izrakstīti 167 pacienti.

No kopumā trīs pagājušajā diennaktī atklātajiem gadījumiem, divi reģistrēti Liepājā, kur tagad kopumā ir seši aktīvi saslimšanas gadījumi, kamēr trešais inficētais reģistrēts Rīgā, kur patlaban ir 106 aktīvi saslimšanas gadījumi.

Vienlaikus aktīvi saslimšanas gadījumi vairs nav reģistrēti Ķeguma novadā, kā rezultātā kopējais pašvaldību skaits ar aktīvām saslimšanām sarucis līdz 52.

Tādējādi aktīvas saslimšanas patlaban reģistrētas Ludzas, Ciblas, Alūksnes, Amatas, Ādažu, Babītes, Bauskas, Baldones, Burtnieku, Cēsu, Daugavpils, Durbes, Garkalnes, Grobiņas, Kārsavas, Kocēnu, Kokneses, Krustpils, Kuldīgas, Ķekavas, Lielvārdes, Limbažu, Līgatnes, Jēkabpils, Mazsalacas, Mārupes, Olaines, Ozolnieku, Pārgaujas, Priekuļu, Rēzeknes, Riebiņu, Rugāju, Rūjienas, Salacgrīvas, Salaspils, Sējas, Siguldas, Skrundas, Smiltenes, Stopiņu, Talsu, Tukuma, Valkas un Vecpiebalgas novados, kā arī Ventspilī, Valmierā, Jūrmalā, Liepājā, Daugavpilī, Jēkabpilī un Rīgā.

Pievieno komentāru

Liepājā