Liepājā jau aicina pieteikties Ziemassvētku tirdziņam

Liepājas Kultūras pārvalde aicina amatniekus, mājražotājus un ēdināšanas iestādes pieteikties Ziemassvētku tirdziņam, kas pie Liepājas Latviešu biedrības nama tiks organizēts 1. decembī no pulksten 11:00 līdz 17:00, kad notiks arī Liepājas Ziemassvētku egles atklāšanas pasākums, informē Kultūras pārvaldes Attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.
 
Ziemassvētku tirdziņš tiek organizēts, lai radītu jauku atmosfēru, piedāvājot iegādāties dažādus amatnieku darinājumus, svētku rotājumus, svētku gardumus un našķus. Īpaši tiek aicināti ēdināšanas uzņēmumi, kas var nodrošināt liepājniekus un pilsētas viesus ar karstvīnu un tradicionāliem Ziemassvētku ēdieniem.
 
Pieteikties tirdzniecībai var līdz 25. novembrim, informāciju sūtot Madarai Pūķei uz e-pasta adresi: madara.puke@inbox.lv
Tālrunis: +37126371671
 
1. decembra pasākumu programma:
 
1. decembrī no pulksten 11:00 līdz 15:30 Ziemassvētku radošās darbnīcas Liepājas Latviešu biedrības namā.
1. decembrī pulksten 12:00 ģimenes rīts Liepājas Leļļu teātrī ar izrādi „Velniņi”
1. decembrī pulksten 14:00 Adventa vainaga iedegšanas pasākums pie Veco ļaužu nama Ganību ielā.
1. decembrī no pulksten 15:20 Masku gājiens cauri Liepājai virzoties uz Rožu laukumu.
1. decembrī pulksten 16:00 Liepājas lielās Ziemassvētku egles iedegšanas pasākums Rožu laukumā.

Ik gadu Liepājā koši un atraktīvi tiek sagaidīts Ziemassvētku laiks un Jaunais gads. Pilsētā iemirdzas skaistā Ziemassvētku egle un dažādi citi skaisti noformējuma risinājumi priecē liepājniekus un Liepājas viesus.

Pasākuma laikā uz skatuves kāps dziedātāji, kas aicinās dziedāt visiem labi zināmas ziemas dziesmas, tiks svētkti lielā masku gājiena dalībnieki, kā arī tiek solīti citi pārsteigumi. Un tad būs laiks iemirdzēties rotājumiem pilsētas lielajā eglē!

Pievieno komentāru

Liepājā