Liepājā izstrādās vieglatlētikas manēžas būvprojektu

Liepājā plāno izstrādāt vieglatlētikas manēžas būvprojektu, aģentūra LETA uzzināja Liepājas domē.

Manēža Liepājā ir nepieciešama, jo pilsētā pašlaik nav piemērotas vietas, kur vieglatlētiem ziemā trenēties, skaidroja pašvaldībā. Plānots, ka šajā sporta būvē notiks arī Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolas audzēkņu sporta nodarbības.

Šogad tiks sākta vieglatlētikas manēžas būvprojekta izstrāde, savukārt 2016.gadā plānots sākt tās būvniecību. Pēc vieglatlētikas manēžas uzcelšanas to nodos apsaimniekošanā Liepājas Olimpiskajam centram.

Vieglatlētikas manēžu plānots būvēt atbilstoši Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas standartiem, un tajā varētu notikt arī starptautiskas vieglatlētikas sacensības. Ēka iecerēta daudzfunkcionāla, un laikā, kad tur nenotiks vieglatlētikas sacensības un treniņi, to viegli varēs piemērot sporta spēlēm.

Vieglatlētikas manēžu plānots būvēt 4900 kvadrātmetru platībā. Tajā paredzēts 200 metru skrejceļš pa apli ar četriem celiņiem, iesildīšanās laukums, vieta trenažieriem un aprīkojumam, 60 metru sprinta taisne ar četriem celiņiem, sektori ar pamataprīkojumu augstlēkšanai, tāllēkšanai, lodes grūšanai, diska mešanas un lodes grūšanas treniņu sektori, kā arī basketbola, florbola, volejbola sporta spēļu laukumi un saliekamas skatītāju tribīnes ar ne mazāk kā 500 vietām.

Sagatavoto lēmumprojektu par būvprojekta izstrādi skatīs šodien Liepājas domes deputāti Finanšu komitejā un 21.augustā Liepājas domes sēdē.

Pievieno komentāru

Liepājā