Liepājā izsludina konkursu NVO par sociālo pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem

Liepājas dome izsludinājusi konkursu, kurā nevalstiskajām organizācijām (NVO) ir iespēja saņemt līdzfinansējumu sociālo pakalpojumu sniegšanai iedzīvotājiem, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Lai atbalstītu Liepājā reģistrēto NVO sniegtos pakalpojumus vai īstenotos pasākumus sociālās iekļaušanas un sociālo pakalpojumu pieejamības veicināšanai Liepājas pilsētas iedzīvotājiem, Liepājas dome jau otro gadu izsludinājusi projektu līdzfinansēšanas konkursu. Projektus konkursā var iesniegt līdz 31.janvārim. Konkursam paredzētais kopējais līdzfinansējums ir 60 700 eiro.

"Projektu konkurss ir nozīmīgs ne tikai pašām nevalstiskām organizācijām kā finansiāls atbalsts. Tas palielina NVO lomu dažādu pakalpojumu nodrošināšanā, un caur to tiek realizētas aktivitātes, kas ir nepieciešamas liepājniekiem. NVO kļūst arvien nozīmīgāks resurss, lai mūsu iedzīvotājiem uzlabotu dzīves kvalitāti," uzsvēra Liepājas domes Sociālā dienesta direktore Iveta Bartkeviča.

Projektu pieteikumus savu mērķprogrammu īstenošanai var iesniegt biedrības un nodibinājumi, kuri ir reģistrēti Labklājības ministrijas sociālo pakalpojumu sniedzēja reģistrā un kuru juridiskā adrese Liepājas pilsētā ir ne mazāk par diviem gadiem.

2015.gadā šim mērķim pieejamais finansējums bija 31 400 eiro, un tas tika piešķirts trim Liepājas organizācijām - nodibinājumam "Agape", Liepājas Neredzīgo biedrībai un Liepājas Diakonijas centram sociālās atstumtības riskam pakļauto iedzīvotāju dienas centru darbības nodrošināšanai.


Pievieno komentāru

Liepājā