Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā izsludina izglītības projektu konkursu

Liepājas Izglītības pārvalde izsludinājusi izglītības projektu konkursu 2015.gadam, vēsta pašvaldība.

Projektu pieteikumi jāiesniedz līdz šī gada 15.aprīlim. Par prioritātēm noteikti projekti, kuri veicinātu izglītības kvalitātes procesu attīstību Liepājā un darba tirgū noderīgu prasmju apguvi bērniem un jauniešiem.

Konkursā var piedalīties tikai tās juridiskās personas, kas nav pašvaldību un valsts iestādes vai pašvaldību un valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību, kas ir reģistrētas Uzņēmuma reģistrā.

Pašvaldības līdzfinansējumu piešķir līdz 75% apjomā no iesniegtā projekta kopējās budžeta summas. Piešķirtā līdzfinansējuma apjoms nevar būt mazāks par 71 eiro un lielāks par 2134 eiro.

Pašvaldība šogad izglītības projektu līdzfinansējumam atvēlējusi 17 000 eiro.

Projektus var iesniegt  līdz 15.aprīlim pulksten 16:00 Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes  15.kabinetā, darba dienās no pulksten 10.00- 16.00.

Konkursa nolikumu un pieteikuma veidlapas iespējams lejuplādēt Izglītības pārvaldes mājas lapā www.lip.lv, sadaļā – Projekti, saņemt personīgi pārvaldē 16.kabinetā , kā arī elektroniski, rakstot uz e-pastu: ilze.cebere@liepaja.edu.lv.  Papildus informācija pa tālr. 634 89137.

Pievieno komentāru

Liepājā