Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā izsludina ideju konkursu laikmetīgās mākslas nakts programmai

Liepājas Kultūras pārvalde aicina māksliniekus iesniegt idejas laikmetīgās mākslas nakts "Akti naktī 2015" pasākumu programmai, informēja Liepājas Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Agita Auza.

Ideju pieteikumus Liepājas Kultūras pārvaldē var iesniegt līdz 11.maija plkst.12.

Laikmetīgās mākslas pasākumā "Akti naktī" šogad apspēlēs haosa simetrijas tēmu. Mākslinieki tiek aicināti šo tēmu izteikt dažādās mākslas jomās, pārnesot to dejā, vizuālajā mākslā, vides objektos, instalācijās, vārda mākslā, teātrī, mūzikā u.c. jomās, īpaši akcentējot mākslu sintēzi. Ideja par haosa simetriju radusies asociācijās ar kaleidoskopu, kurā, ikreiz sajaucot zīmējumu, no haosa rodas kas jauns. Haoss uztverams kā radošo procesu virzītājs, pirmsākums, kas mainās, attīstās, radot daudzšķautnainus rezultātus.

Ideju konkursa mērķis ir veicināt laikmetīgās kultūras attīstību Liepājā, nodrošināt kultūras norišu kvalitāti un daudzveidību, kā arī sekmēt kultūras vērtību izplatīšanu un to pieejamību Liepājas pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

Dalību konkursā var pieteikt jebkura fiziska persona, personu grupa vai organizācija, kas vēlas savu māksliniecisko ideju īstenot laikmetīgās mākslas nakts "Akti naktī" laikā 26.septembrī.

"Akti naktī" ir radošo pasākumu kopums, kas 26.septembrī norisināsies Liepājas pilsētā un mudinās liepājniekus un Liepājas viesus atklāt mūsdienu mākslas daudzveidību neierastā pilsētvidē un arī pašiem aktīvi iesaistīties mākslas procesos. Pasākumi būs bez maksas un līdz ar to pieejami ikvienam.

Laikmetīgās mākslas nakts "Akti naktī 2015" rīkotāji ir Liepājas Kultūras pārvalde sadarbībā ar festivāla koncepcijas autoru un ilggadējo producentu Aivi Neimani.


Pievieno komentāru

Liepājā