Liepājā īpašajā datumā "11.12.13" precas divi pāri

Liepājā šodien īpašajā datumā, ko apzīmē ar skaitļiem 11.12.13., precas divi pāri, informē Liepājas Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Dzintra Mirdza Reisa.

Viens pāris ir no Liepājas, bet otrs - no Saldus. Viņi vēlējušies precēties tieši šajā dienā, lai gan dzimtsarakstu nodaļa sākumā piedāvājusi reģistrēt laulību, piemēram, piektdienā. Laulības nedēļas vidū, trešdienā, ir drīzāk izņēmums - pāri lielākoties precas piektdienās un sestdienās, atzina Reisa. "Tas, kādēļ šie pāri vēlējās precēties tieši šodien, būtu jāprasa viņiem pašiem," atzina Reisa. Iespējams, tas ir tieši īpašā datuma dēļ, bet varbūt ir kāds cits iemesls, viņa piebilda.

"Varbūt tiešām šis datums ir izvēlēts speciāli. Es iepriekš par to nebiju aizdomājusies, bet šodien, rakstot datumu, nodomāju: cik interesanti," piebilda Reisa.

Īpašo datumu papildina arī īpašais pulksteņlaiks - plkst.14.15. Vienam no pāriem laulību ceremonija Liepājā sāksies plkst.14, kas nozīmē, ka šo brīdi viņi piedzīvos tieši laulību ceremonijas laikā. Savukārt otram pārim laulību ceremonija sāksies plkst.14.30.

Interesanti, ka pāri, kuri šodien Liepājā laulājas, pārstāv dažādas paaudzes - viens pāris sasniedzis 60 gadu slieksni, bet otri ir trīsdesmitgadnieki.

Pievieno komentāru

Liepājā