Liepājā īpašā seansā prezentēs filmu par Kristapu Porziņģi

Sestdien, 22. oktobrī, Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks pirmizrāde īsfilmai ''Kristaps Porziņģis. There`s no place like home'' (''Kristaps Porziņģis. Nekur nav tik labi kā mājās''). ''Sense Media'' un Liepājas Olimpiskais centrs sadarbībā ar Kristapu Porziņģi un viņa ģimeni ir radījuši dokumentāla stila īsfilmu par sportista dzimto pilsētu Liepāju, informē seansa rīkotāji.

Dokumentālā īsfilma uzņemta 2016. gada vasarā, pēc veiksmīgi aizvadītās pirmās sezonas NBA klubā ''New York Knicks''. Filma attēlo daļu no Kristapa Porziņģa ikdienas Liepājā, kā arī vairākus īpašus pasākumus, kurus sportists aizvadījis šajā vasarā.

Kristaps Porziņģis ir dzimis liepājnieks, kurš savus pirmos soļus basketbolā aizsāka trenējoties Liepājas sporta spēļu skolā. Pateicoties ģimenes atbalstam un cītīgiem treniņiem, jau 17 gadu vecumā debitējis Spānijas basketbola līgā un pārstāvējis Latviju jaunatnes izlasē. Pēc 2015. gada NBA Drafta, Porziņģi, ar 4. numuru, izvēlējās ''New York Knicks'', līdz ar to, viņš kļuva par visaugstāk izvēlēto starp visiem Baltijas valstu basketbolistiem. Ar pārliecinošu debiju 2015.- 2016. gada sezonā, atpazīstamību ne tikai Latvijā un Amerikā, bet visā pasaulē.

Liepājas Olimpiskais centrs lepojas, ka Kristaps Porziņģis sporta infrastruktūru treniņu procesam izmanto jau no olimpiskā centra uzbūvēšanas brīža, 2008. gada. Arī šajā vasarā, gatavoties nākamajai NBA sezonai, sportists izmantoja gan trenažieru zāli, gan basketbola zāli, gan peldbaseinu un SPA, gan stadionu, lai pilnveidotu sevi nākamajai sezonai.

Dokumentālās īsfilmas veidotājs ''Sense Media'' ir animāciju un video izstrādes studija, ar vairāku gadu pieredzi. Studijas panākumu atslēga ir tās komanda, kurā ir apvienojušies savas nozares profesionāļi un cilvēki, kuri vienmēr ir gatavi apgūt ko jaunu, mainoties laikam un klientu vēlmēm. Filmas režisors ir Mikus Austers, operatori- Mikus Austers, Egils Šusts un Jānis Jostmanis, un mūzikas autors Ģirts Feldmanis.

Ieeja skatītājiem bez maksas!

Pievieno komentāru

Liepājā