Liepājā Informācijas dienā stāstīs par Latvijas pilsonības iegūšanas iespējām

Līdz 30. maijam interesenti aicināti pieteikties Informācijas dienai, kas notiks 6. jūnijā Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes Liepājas nodaļā Graudu iela 45 no pulksten 10, informē projekta koordinatore Zena Rozenberga.

Informācijas dienā varēs uzzināt par Latvijas pilsonības iegūšanas iespējām, naturalizācijas eksāmenu norisi, kā arī veikt zināšanu pārbaudi, gatavojoties naturalizācijas pārbaudījumiem.

Pieteikties var, nosūtot e-pastu, kurā norādīts vārds, uzvārds, valstiskā piederība un kontakttālrunis, uz adresi zane.rozenberga@pmlp.gov.lv vai zvanot pa telefonu: 67219492.

Informācijas diena tiek rīkota kā daļa no Eiropas Trešo valstu valstspiederīgo integrācijas fonda 2011.gada programmas projekta "Informatīva atbalsta sniegšana trešo valstu valstspiederīgajiem par Latvijas pilsonības iegūšanas iespējām".

Projekts paredz arī uzlabot pieejamās informācijas kvalitāti, sagatavojot gan drukātos materiālus, gan izstrādājot pilsonības iegūšanas ceļvedi – konsultantu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes mājas lapā.

Pievieno komentāru

Liepājā