Liepājā ieviesti vairāki papildu sabiedriskās kārtības un drošības pasākumi

Lai uzlabotu sabiedrisko kārtību Vecās ostmalas promenādes apkārtnē, Liepājas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Valsts un Pašvaldības policiju ieviesusi vairākus papildu sabiedriskās kārtības un drošības pasākumus, aģentūru LETA informēja Liepājas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Saņemot no iedzīvotājiem informāciju, ka tiek traucēts naktsmiers un atpūtnieki piegružo Vecās ostmalas promenādes apkārtni, Liepājas pašvaldība sadarbībā ar Valsts un Pašvaldības policiju iniciējusi un īstenojusi vairākus papildu sabiedriskās kārtības nodrošināšanas pasākumus.

Kā stāstīja Freidenfelde, jau no jūlija pēdējās nedēļas nogales Valsts un Pašvaldības policija papildus esošajām mobilajām patruļām ieviesusi kājnieku patruļas. Tādas plānotas līdz pat aktīvās atpūtas sezonas beigām.

Tāpat promenādes rajonā uzlabots ielu apgaismojums, palielinot apgaismojuma intensitāti. Vēl tiks uzstādīti papildu apgaismojuma balsti Kuģinieku ielā, pie brīvdabas estrādes un kopienas dārza teritorijā. Savukārt, lai uzlabotu ielu un gājēju ceļu izgaismošanu, tiks veikta koku sakopšana, apzāģējot zarus, kas aizēno laternas, sacīja Freidenfelde.

Uzlabojot pilsētas videonovērošanas kameru tīklu, pašvaldība paredzējusi Friča Brīvzemnieka ielā šovasar uzstādīt vēl divas jaunas novērošanas kameras.

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību, par iespējamiem pārkāpumiem pašvaldība aicina iedzīvotājus ziņot pilsētas Pašvaldības policijas dežurantam, zvanot pa tālruni 63 420 269 vai Valsts policijai, zvanot: 110.

Pievieno komentāru

Liepājā