Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā "Iespējamā misija" notiks 15. vidusskolā

"Iespējamās misijas" laikā sabiedrībā pazīstami cilvēki iedvesmo skolēnus mācīties. Liepājā "Iespējamā  misija" notiks 15. vidusskolā.

Arī šogad no 2. līdz 6. februārim norisināsies Iespējamās misijas akcija “Iedvesmo mācīties!”, kuras laikā vairāk nekā 20 atzītākie savas jomas profesionāļi dosies uz kādu no Latvijas skolām, lai tur iejustos skolotāja lomā, informē akcijas organizatori.

Liepājā akcija norisināsies 6. februārī, kur aldaris, pārtikas tehnologs Valdis Čunka Liepājas 15. vidusskolas 11. klases audzēkņiem pasniegs  ķīmijas stundu, kurai dots nosaukums "Ķīmija ārpus klases!"

Agnese Kleina, grāmatžurnāla Benji Knewman galvenā redaktore, kura pasniegs mācību stundu par modes mārketingu Rīgas Tūrisma un radošo industriju tehnikumā, stāsta, ka pati labi atceras savas izjūtas skolas laikā: "Apjukums un jautājumi par savu nākotni, uz kuriem nav atbildes. Protams, katram pašam jāatrod un jānoiet savs ceļš, tomēr, ja es varu dalīties ar ceļazīmēm, tad man tas ir jādara."

Uz Iespējamās misijas sadarbības skolām Rīgā, Dobelē, Jūrmalā, Tukumā, Siguldā un citās Latvijas pilsētās dosies tādi sabiedrībā zināmi cilvēki kā žurnālisti Jānis Geste un Kārlis Streips, TV raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš, Latvijas Universitātes rektors Mārcis Auziņš, kvantu fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs, sportists Madars Apse, mūziķi Ilga Reizniece un Jānis Šipkēvics, Izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Iespējamās misijas programmas direktors Mārtiņš Kālis norāda:"Šī akcija norisinās jau 6. reizi un ir kļuvusi par spēcīgu tradīciju, kas palīdz reālo dzīvi ienest Latvijas skolās. Skolēni satiek un iepazīst cilvēkus, kuri savā jomā ir daudz sasnieguši. Viesi ne tikai vada stundas, bet arī stāsta par to, kāda nozīme viņu sasniegumos ir bijusi skolas gadiem un izglītībai. Tas iedvesmo mācīties!"

Akcijas mērķis ir ne tikai motivēt skolēnus apgūt jaunas zināšanas, bet ļaut viņiem ieraudzīt apgūto zināšanu praktisko pielietojumu. Tikšanās ar dažādu jomu pārstāvjiem ļauj skolēniem apzināt plašākus iespējamās darbības laukus un rada priekšstatu par izglītības nozīmi daba tirgū.

Pievieno komentāru

Liepājā