Liepājā ieradušies 12 brīvprātīgie no Vācijas, Slovēnijas un Polijas

Liepājas Jauno Vanagu rindas ir papildinājuši 12 brīvprātīgie no Vācijas, Slovēnijas un Polijas. Jaunieši ir ieradušies Latvijā lai divus mēnešus palīdzētu organizācijai organizēt un vadīt bērnu vasaras nodarbības „Brīvs laiks – lietderīgs laiks!”, kā arī nometni „Jump in!” Nīgrandē.

Pašlaik jaunieši intensīvi apgūst zināšanas kas nepieciešamas strādājot ar bērniem, mācās latviešu valodu un izbauda Liepāju. Visi jaunieši kā viens ir atzinuši, ka ir sajūsmā par mūsu pilsētu un apkārtējo dabu. Brīvprātīgie jau ir paspējuši pabūt Karostā un par tradīciju ir izveidojusies kopīgs dienas noslēgums liedagā.

Atgādinām, ka jaunieši vadīs bērnu nodarbības, kā arī vasaras nometni, par kurām vairāk var uzzināt www.liepajasjv.lv, un uz kurām joprojām var pieteikt savus bērnus zvanot pa tālruni 28452124 vai 27090307.

Eiropas brīvprātīgā darba projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.

Žigimants Krēsliņš
Biedrības ārlietu sekretārs

Pievieno komentāru

Liepājā