Liepājā iedzīvotāji aicināti bezmaksas apgūt nūjošanas pamatus

Liepājas pilsētas pašvaldība septembrī aicina iedzīvotājus apgūt nūjošanas pamatus trīs nodarbību ciklā sertificēta nūjošanas instruktora Imanta Ločmeļa vadībā. Nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, lai iegūtu jaunas pareizas nūjošanas tehnikas zināšanas vai nostiprinātu esošās. 

Uz nodarbību cikliem aicināts ikviens liepājnieks, kurš vēlas pievērsties veselīgam dzīvesveidam un ieviest savā ikdienā nūjošanu. Nodarbības veidotas tā, lai pēc ievadnodarbību apgūšanas būtu iespējams nūjot pareizi arī individuāli vai pievienoties regulāro nūjotāju grupām, informē Liepājas pašvaldība.
 
Septembrī notiks divi nodarbību cikli:
• 1. nodarbību cikls: 2., 4. un 6. septembris• 2. nodarbību cikls: 9., 11. un 16. septembris 
Nodarbības sāksies pulksten 18.00, tikšanās vieta − Jūrmalas ielas galā, netālu no skeitparka. Vienas nodarbības ilgums − 1 stunda un 30 minūtes.

Uz nodarbībām iepriekš jāpiesakās, zvanot pa tālruni 26 462 030 (Benita) vai rakstot uz e-pastu nujoarveju@inbox.lv, jo vietu skaits nodarbībās ir ierobežots. Visiem nodarbību apmeklētājiem tiks nodrošinātas nūjas, kuras tiks pielāgotas katram individuāli. 

Nūjošana ir augstas efektivitātes sporta veids, kurā tiek izmantota pareiza nodarbības metodika, soļošanas tehnika un īpašas nūjas vienmērīgai ķermeņa noslogošanai.  

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļa, tālr.: 63 404 747 vai e-pasts: veseliba@liepaja.lv

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Pievieno komentāru

Liepājā