Liepājā iedzīvotāji aicināti bez maksas veikt veselības pārbaudes

Rūpējoties par liepājnieku veselību, aicinām uz slimību profilaksei veltītu pasākumu “Aktīvs šodien, vesels rīt!”, kas norisināsies 8. februārī Liepājas Olimpiskā centra manēžā, Brīvības ielā 55. Pasākumā dalībnieki bez maksas varēs pārbaudīt aizdomīgas dzimumzīmes, plaušu veselības stāvokli un apgūt krūšu pašpārbaudes iemaņas, kā arī veikt mamogrāfijas izmeklējumu mobilajā MFD mamogrāfā.

Slimību profilaksei veltītajā pasākumā jau no pulksten 10.00 līdz 17.00 pie LOC Manēžas ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli, ģimenes ārsta vai cita speciālista nosūtījumu bez maksas būs iespēja veikt mamogrāfijas izmeklējumu MFD mobilajā mamogrāfā, informē Liepājas pašvaldība.

Pasākuma ietvaros no pulksten 12.00 līdz 16.30 Liepājas Olimpiskā centra Manēžā pasākuma apmeklētājiem būs iespēja konsultēties ar dermatoloģi Gerdu Pētersoni un Zani Mediņu, pulmonologu Mārci Kristonu un krūts vēža vēstnesi Latvijā, onkoloģijas māsu Solvitu Rubeni par krūšu pašpārbaudi.

Aicinām uz visām speciālistu pārbaudēm un MFD mobilo mamogrāfu rezervēt sev laiku iepriekš, zvanot pa tālruni: 26 118 444, jo vietu skaits ir ierobežots.

Iepriekš ziņots, ka 8. februārī nosisināsies onkoloģisko slimību profilakses diena. Pasākuma ietvaros ikviens interesents varēs apmeklēt sportiskas aktivitātes, nodarbības, uztura meistarklases un speciālistu lekcijas. Instruktoru un treneru uzraudzībā būs pieejams arī vingrošanas sektors, klinšu kāpšanas siena un trenažieri. Tāpat jau šobrīd ir iespēja rezervēt sev laiku volejbola laukumā.

Visas aktivitātes ikvienam apmeklētājam būs pieejamas bez maksas. Pasākums norisināsies Pasaules vēža dienas kontekstā, ko februārī atzīmē visā pasaulē. Plašāka informācija un pasākuma programma pieejama pašvaldības mājaslapā www.liepaja.lv/veseliba.

Pasākums tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 “Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs” ietvaros.

Pievieno komentāru

Liepājā