Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā iecerēts veidot jaunu un neatkarīgu mediju jauniešiem

Biedrība "Iekaro Savu Nākotni" iecerējusi Liepājā izveidot jaunu un neatkarīgu mediju jauniešiem, tādēļ no pirmdienas līdz 20.janvārim rīko jauno žurnālistu atlases konkursu, informē biedrības pārstāve Sandra Jurberga.

Viņa norādīja, ka līdz šim Latvijā ir tikai daži mediji, kuri ir jaunietim saistoši, kvalitatīvi un daudzpusīgi. Tādēļ biedrība "Iekaro Savu Nākotni" sadarbībā ar Liepājas jauniešiem veido jaunu un neatkarīgu mediju, kurā plāno piesaistīt jauniešus, radot medija saturu saistošāku.

Jauno žurnālistu atlases konkursa galvenie mērķi ir iesaistīt jauniešus mediju veidošanā, attīstīt jauniešu radošo izpausmi un radītu jauniešiem pieejamu un saprotamu mediju saturu.

Jauniešiem, kuri izturēs konkursu, būs iespēja strādāt medijā un tiks nodrošināta publicitāte kā arī praktiskās zināšanas žurnālistikas jomā.

Konkursam var pieteikties jebkurš Latvijas Republikas pilsonis, kurš ir sasniedzis vismaz 15 gadu vecumu un nav vecāks par 30 gadiem. Pieteikšanās notiek no 2012.gada 9.janvāra līdz 2012.gada 20.janvārim.

Lai pieteiktos konkursam ir jāaizpilda konkursa pieteikuma veidlapa un jāpievieno radošs darbs jeb raksts, jebkurā žurnālistikas žanrā, kurš atbilst jauniešu auditorijai vecuma posmā no 15 līdz 30 gadiem.

Raksts jāsagatavo kādā no kategorijām:

1. Sports/Aktīvs dzīvesveids

2. Bizness

3. Stils

4. Jaunatne

5. Izglītība

6. NVO

7. Kultūra

7.1.Pasākumi

7.2.Recenzijas

7.3.Māksla

7.4.Mūzika

7.5.Literatūra

Jauniešiem, kuri izturēs konkursu, būs iespēja strādāt medijā un tiks nodrošināta publicitāte kā arī praktiskās zināšanas žurnālistikas jomā.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodama: http://failiem.lv/u/exlquiq.

Pieteikumu jāsūta uz e-pastu sandra.jurberga@gmail.com līdz 20.janvārim. Atlases rezultātus paziņos katram dalībniekam personīgi 23.janvārī.

Konkursa organizatori garantē, ka dalībnieku personiskā (konfidenciālā) informācija trešajām personām netiks izpausta.

Pievieno komentāru

Liepājā