Liepājā godinās titula "Gada skolotājs 2020" ieguvējus

Šodien svinīgā Skolotāju dienai veltītā pasākumā godinās titula "Gada skolotājs 2020" ieguvējus un pasniegs Liepājas pilsētas apbalvojumu izglītībā, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes vadītāja palīdze komunikācijas jautājumos Renāte Meļķe.

Svinīgā pasākumā Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē pulcēsies Liepājas pedagogi, lai godinātu titula "Gada skolotājs 2020" ieguvējus - skolotājus, kuri par īpaši nozīmīgu ieguldījumu pagājušajā gadā guvuši kā kolēģu, tā skolēnu atzinību.

Meļķe sacīja, ka šogad septiņās nominācijās kopā izvirzīti 29 pedagogi - septiņi pirmsskolas izglītības iestāžu, 22 vispārizglītojošo skolu skolotāji. Ierasti lielākais kandidātu skaits bija pieteikts nominācijai "Foršākais skolotājs" - deviņi skolotāji, arī nominācijās "Par mūsdienīgu un kvalitatīvu izglītības darba organizāciju un vadību" - septiņi skolotāji, kā arī "Par ieguldījumu un sasniegumiem darbā ar talantīgajiem izglītojamiem" - četri skolotāji.

Pasākumā tradicionāli tiks pasniegtas arī Liepājas pilsētas apbalvojumu izglītībā, ko piešķir pedagogiem par viņu audzēkņu izciliem sasniegumiem centralizētajos eksāmenos, valsts un reģiona mēroga konkursos vai sporta sacensībās, izciliem sasniegumiem metodiskā darba attīstīšanā pilsētā, mācību jomu koordinatoru un pilsētas metodiķu profesionālās meistarības paaugstināšanā, kā arī par labās prakses popularizēšanā.

Šogad balvas saņems 13 pedagogi un atzinība ir kā novērtējums viņu inovatīvai pedagoģiskai darbībai un izglītojamo izcilības sasniegšanai reģiona, valsts un starptautiskajā mērogā, sacīja Meļķe.

Pievieno komentāru

Liepājā