Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Liepājā ģimenes ar bērniem aicinātas apmeklēt Pozitīvo sajūtu telpu

Ikviens bērns un ģimene ar mazuļiem, kuri vēlas gūt jaunu pieredzi un relaksēties, aicināti uz Liepājas pilsētas pašvaldības izveidoto maņu un sajūtu istabu “Pozitīvo sajūtu telpa”, kur bērni kopā ar vecākiem var atpūsties dažādos veidos.

Pozitīvo sajūtu telpa ir atpūtas un relaksācijas vieta bērniem, kur iespējams darboties gan individuāli, gan kopā ar saviem ģimenes locekļiem. Darbošanos Pozitīvo sajūtu telpā var pielīdzināt sava veida terapijai, informē Liepājas pašvaldība.

Apmeklējuma laikā, izmantojot dažādus gaismas objektus, ūdens gultu, bumbu vannu, interaktīvo grīdu un citu speciālo aprīkojumu, ir iespēja attīstīt un nostiprināt pozitīvas emocijas un sajūtas, vienlaikus rodot mieru no ikdienas steigas, atverot sevi pozitīvai komunikācijai, uzlabojot savstarpējo komunikāciju, attīstot un pilnveidojot dažādas maņas.

Ciemos tiek aicinātas ģimenes ar bērniem, darba kolektīvi, bērni ar īpašām vajadzībām, cilvēki pēc pārciestām veselības problēmām un ikviens, kurš vēlas veltīt mirkli sev.

Atkarībā no apmeklētāju vēlmēm, kopā varēs mācīties, relaksēties, sarunāties, radoši darboties un modināt spēju sadzirdēt pašam sevi.

Pozitīvo sajūtu telpa atrodas Dunikas ielā 9/11, Liepājas Kompleksās sporta skolas telpās, 3. stāvā.

Vairāk informācijas: www.liepaja.lv/pozitivo-sajutu-telpa. />

Pievieno komentāru

Liepājā